Seren Serengil Yaşar İpek davasında olay ifade! "O..’yu da seni de delik deşik edeceğim"

Yaşar İpek’in eski eşi Seren Serengil’i Sisi lakaplı sosyal medya fenomeni ve program sunucusu Seyhan Soylu’nun evinde tehdit ettiği iddialarına ilişkin davanın görülmesine devam edildi. Duruşmada tanık olarak dinlenen Seyhan Soylu Yaşar İpek’in olay günü evine silahlı adamlarla geldiğini anlattı. Soylu ayrıca Yaşar İpek ile Ebru Gündeş’in olay tarihindeki mesajlaşmalarını Seren Serengil’e söylediğini de beyan etti.

Seren Serengil Yaşar İpek davasında olay ifade! "O..’yu da seni de delik deşik edeceğim" - Sayfa 1

Yeşilköy’de 5 Mayıs 2020’de sanatçı Seren Serengil arkadaşı Sisi lakaplı sosyal medya fenomeni ve program sunucusu Seyhan Soylu’nun evindeyken o dönemde boşanma aşamasında olduğu eşi sanatçı Yaşar İpek olayın yaşandığı yere gelmişti.

116
Seren Serengil Yaşar İpek davasında olay ifade! "O..’yu da seni de delik deşik edeceğim" - Sayfa 2

İddiaya göre, Yaşar İpek, burada Soylu ve Serengil’e hakaret edip tehditte bulunmuştu. Yaşananların ardından Soylu ve Serengil, Yaşar İpek hakkında şikayetçi olmuştu. Olaya ilişkin davanın görülmesine devam edildi. Bakırköy 55. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya tutuksuz sanık Yaşar İpek katılmazken, taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.

216
Seren Serengil Yaşar İpek davasında olay ifade! "O..’yu da seni de delik deşik edeceğim" - Sayfa 3

"OLAY GÜNÜ SİLAHLI ADAMLARIYLA EVİME GELDİ"

Duruşmada tanık olarak dinlenen Seyhan Soylu sanık Yaşar İpek’i yıllardır tanıdığını ve sanığın babasının da eski sevgilisi olduğunu söyleyerek “Müşteki Seren Serengil arkadaşımdır. O tarihlerde taraflar arasında büyük kavga vardı. Yine o tarihlerde sanık hem bana hem Seren’e sosyal medyadan hakaret ediyordu.

316
Seren Serengil Yaşar İpek davasında olay ifade! "O..’yu da seni de delik deşik edeceğim" - Sayfa 4

"YAŞAR İPEK'İN EBRU GÜNDEŞ İLE YAZIŞMALARI SEREN'E BEN SÖYLEDİM"

Sanık Yaşar İpek’in Ebru Gündeş ile olan yazışmalarını Seren’e söylemiştim. Sanık Seren’in peşini bırakmıyordu. Sanık Yaşar İpek olay günü silahlı adamları ile evime geldi. O gün Seren benim evimdeydi. Kapım tekmelendi ne olduğunu anlamadık.

416