Magazin
12 Nis 2023 17:23 Son Güncelleme: 12 Nis 2023 17:52

Seren Serengil sevgilisi Mustafa Rahman Tohma'yı canlı yayında ifşaladı: Modum yok aldatıldım

Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma'dan ayrıldığını duyurmuştu. Ayrılık açıklamasının ardından canlı yayın yapan Serengil, aldatıldığını itiraf etti.

Uzun yıllardır birliktelik yaşayan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma çiftinden kötü haber geldi. Seren Serengil ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Serengil, daha sonra canlı yayında aldatıldığını anlattı.

'EVLİSİN AHLAKSIZ'

Ayrıldıklarını açıklamadan çok kısa bir süre önce Instagram hesabından 'İki çocuğun var, evlisin ahlaksız' ifadeleriyle bir paylaşımda bulunan Serengil'in bu paylaşımı "Aldatıldı mı?" sorusunu akıllara getirmişti. 

Açıklamasının ardından Serengil, Mustafa Rahman Tohma'nın kendisine yalan söylediğini ifade etti. Serengil, Mustafa Rahman Tohma'nın kendisini aldattığını söyleyerek, birlikte olduğu kişinin de evli ve çocuklu olduğunu öne sürdü.

"BU ALDATMAKTIR"

Seren Serengil yaptığı canlı yayında Mustafa Tohma'nın evli ve iki çocuklu bir kadınla bir süredir mesajlaştığını, bu mesajları kendisine sorduğunda ise "Deprem hakkında konuşuyoruz" dediğini söyledi.

"Ben bunları kaldıramam. O ismin kim olduğunu boşverin" diyen Seren Serengil, "Ben mesajları gördüm sadece dertleştiklerini söyledi. Ama kimse kimseyle 50 gün böyle konuşmaz. Şimdi yayını kapatıyorum. Bugün modum yok malum, aldatıldım. Erkekler aldatmayı yatak odasında yakalanmak zannediyor ama öyle değil. Biriyle dertleşmek değil bu mesajlaşmak. Bu aldatmaktır." diye konuştu.

 

Mustafa Rahman Tohma cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.