Magazin
09 Oca 2021 11:45 Son Güncelleme: 09 Oca 2021 11:49

Seren Serengil evlilik kararını ilk kez anlattı: Hastayım, insanın ihtiyacı oluyor!

Seren Serengil, bir süredir birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma'nın sürpriz evlilik teklifine "Evet" dedi. Seren Serengil, Magazin Noteri'ne özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Her hafta Pazartesi, Perşembe günleri canlı yayınlarla ses getiren Magazin Noteri, son günlerde sağlık ve özel hayatıyla gündemde olan Seren Serengil’le konuştu.

Seher Kılıç'ın sunduğu Ali Eyüboğlu'nun haftanın magazin olaylarını yorumladığı Magazin Noteri'ne telefonla sesli mesaj atan Seren Serengil, samimi açıklamalarda bulundu.

SEREN SERENGİL 5.KEZ NİKAH MASASINA OTURACAK

Seren Serengil, bir süredir birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma'nın sürpriz evlilik teklifine "Evet" dedi. Daha önce 4 kez evlenen Seren Serengil Mustafa Rahman Tohma ile 5. kez nikah masasına oturacak.

Son günlerde sağlık sorunları nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil'in, usta gazeteci Ali Eyüboğlu'na yaptığı açıklamanın satır başları:

"HASTAYIM VE İNSANIN BİRİNE İHTİYACI OLUYOR…”

“İlk çocuğumu kaybettiğim dönemde Mustafa Rahman ile aynı arkadaş grubundaydık. Biliyorsunuz ben kayak yapmayı çok seviyorum, o da çok iyi.

Tatillere hep birlikte gidiyorduk. Çok nazik, efendi ve iyi biri. Bağırsak ameliyatı olduğum zaman altıma kaçırma durumu oluyordu ve o zamanlarda çok sabırlı davrandı. Hastanede onları bile temizledi. Çok iyi bir insan, huzur veren, anlayışlı bir çocuk. Benim hiç kimseyi sevebilecek bir halim kalmamıştı, ona da bütün bunları izah ettim…

Onun duygularını biliyordum. Çok sabırlı davrandı, hiç rahatsız etmedi. Hiç baskı yapmadı, anlayışlı oldu. Hep yanımda olmaya devam etti.

Bir sürü işinin arasında her işimi halletti. Çok sakin bir çocuk. Kavga edemezsiniz bile. Dedikodu yapmayı bilmez. Kendi dünyasında bir çocuk. Ben o dönemde onu kaybetmek istemedim.

Uzun süre kendimle bir mücadele verdim. Ama yalnızlık çok zor. Hastayım ve insanın birine ihtiyacı oluyor. Düşünülmeye ihtiyacı oluyor.

Böyle bir süreç yaşıyorum. Çok üzüldüm biliyorsun. O yüzden aşk hiç önemli değil. Sevmek daha değerli. Ben herkes beni seviyor, değer veriyor zannediyordum başta ama. Bu sefer pişman olmayacağımı düşünüyorum inşallah.

"HEMEN EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM... BİZ HALA SEVGİLİ DEĞİLİZ, HALA ARKADAŞIM"

Hemen evlenmeyi düşünmüyorum, ona da söyledim. Böyle bir yola girdik. Biraz daha zamana ihtiyacım var. Çünkü biz hala sevgili değiliz. Hala arkadaşım. Ama etrafımdaki Mustafa'yı tanıyan herkes benim onunla hayatımı birleştirmemi çok istedi, çok destek verdiler. Böyle görücü usulü gibi, sevgili olmadan evlenilmez. Bu saatten sonra bir flört dönemi olması gerekiyor. O yüzden zamana ihtiyacım var. Çünkü bende her şey çok çabuk yürümüyor. Artık yine sabırlı davranacak. Zaten her gün beraberiz. Saygı ve sevgiyle bir yola girdik. Artık göreceğiz bakalım. İnsanlar hiçbir konuda büyük konuşmamalı. Ben hiç büyük konuşmam. Zaman herkese hayırlısı ne ise onu nasip etsin.”