Serel Yereli'den eleştirilere bikinili pozuyla cevap! ‘Tamamen saldım’

Tüm dünyada kadınlara yönelik şiddet, taciz ve tecavüz olaylarının sayısının artmasından sonra sosyal medyada farkındalık yaratmak için yeni bir akım başlatıldı. Birlikte ve güçlü olduklarını savunan ünlü-ünsüz tüm kadınlar “challenge accepted” akımıyla birbirlerine meydan okudu. Oyuncu Serel Yereli’nin ayna karşısında iç çamaşırıyla yaptığı meydan okuma ise eleştiri yağmuruna tutuldu.

Serel Yereli'den eleştirilere bikinili pozuyla cevap! ‘Tamamen saldım’ - Sayfa 1

Londra’da yaşayan ve orada müzik çalışmalarına devam eden Serel Yereli, başrollerinde Timuçin Esen ve Şevval Sam’ın yer aldığı “Bodrum Masalı” dizisinde ünlendi. Oyunculuk sektöründen bir süre uzak kalan Yereli müzik yapmaya başladı ve İngiltere’ye yerleşerek single çıkarttı.

118
Serel Yereli'den eleştirilere bikinili pozuyla cevap! ‘Tamamen saldım’ - Sayfa 2

Pınar Gültekin’in eski erkek arkadaşı tarafından vahşice katledilmesinden sonra kadına şiddete ses çıkartmak için sosyal medya “challenge accepted” hareketinin etkisiyle siyah-beyaz fotoğraflarla doldu.


218
Serel Yereli'den eleştirilere bikinili pozuyla cevap! ‘Tamamen saldım’ - Sayfa 3

Akım iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşan Serel Yereli’nin başına bela açtı. Gelen eleştirilerin sonra güzel sanatçı bu seferde bikinili pozlarını koyarak yapılan yorumları umursamadığını söyledi.


318
Serel Yereli'den eleştirilere bikinili pozuyla cevap! ‘Tamamen saldım’ - Sayfa 4

‘SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN’

Yaz tatilini Türkiye’de geçirmek için bavul hazırlamaya başlayan Serel Yereli bu anları manidar bir paylaşımla takipçilerine duyurdu


418