Serel Yereli: Uğruna savaşacağım tek parsel!

Oyuncu olarak başladığı kariyerinde müzik eğitimi almak üzere yurt dışına çıkan ve burada yaptığı çalışmalarla kariyerinde yeni basamaklar tırmanan Serel Yereli, sosyal medya hesabından İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşu olan 9 Eylül'ü kutladı ve dikkat çekici satırlar paylaştı.

Serel Yereli: Uğruna savaşacağım tek parsel! - Sayfa 1

Yurt dışına çıktığından bu yana son derece dikkat çeken paylaşımlarda bulunan ve kimi zaman bu paylaşımlarıyla magazin sayfalarında haber olmayı da başaran Serel Yereli, bu defa doğduğu topraklara olan minnetini gösterdi.


120
Serel Yereli: Uğruna savaşacağım tek parsel! - Sayfa 2

Memleketi İzmir’in düşman işgalinden kurtulduğu gün olan 9 Eylül’ü pas geçmeyen Yereli, henüz minik bir kızken çekilmiş karesini hesabından paylaştı ve altına da güne dair önemli ifadeler yazdı.

İşte Serel Yereli’nin 9 Eylül mesajı:


220
Serel Yereli: Uğruna savaşacağım tek parsel! - Sayfa 3

"Showbusiness hayatıma İzmirspor cheerleaderi olarak başlamanın aşırı haklı gururu…. Uğruna savaşacağım tek parsel! Kökümün kökünün kökü.


320
Serel Yereli: Uğruna savaşacağım tek parsel! - Sayfa 4

Denizinin tuz seviyesine, halkının sıcaklığına, cana yakınlığına, rahatlığına, samimiyetine, havasının güzelliğine, toprağına , özgürlüğüne, zeytin dalına, ailemi ailem, beni ben yapan mentalitesine ve her şeyden önce karakterine aşığım İzmirim. 9 Eylülümüz kutlu olsun!


420