Serdar Ortaç'tan itiraf! 'İki keçi gibi inatlaştık ben boşandım'

Serdar Ortaç, 5 ay önce biten evliliği hakkında Günaydın'dan Tuğba Kalçık'a konuştu. Samimi itiraflarda bulunan Ortaç, "İki keçi gibi inatlaştık,ben boşandım" sözleriyle şaşırttı.

Serdar Ortaç'tan itiraf! 'İki keçi gibi inatlaştık ben boşandım' - Sayfa 1

Şarkıcı Serdar Ortaç, Günaydın'dan Tuba Kalçık'a konuştu. Geçtiğimiz ağustos ayında beş yıllık eşi Chloe Loughnan'dan boşanan Ortaç, röportajda evliliğinin neden bittiğini de anlattı.

110
Serdar Ortaç'tan itiraf! 'İki keçi gibi inatlaştık ben boşandım' - Sayfa 2

* Beş yıllık eşiniz Chloe Loughnan'dan geçtiğimiz aylarda boşandınız. Evlendiğiniz için pişman mısınız?

Asla. Ben onu çok sevdim. Evlendiğime pişman değilim. Birlikte yaşlanmak istiyordum. Evliliğim bittiği için çok üzgünüm; çünkü beraber ölmek isterdim. 45 yaşında evlenmezdim, bu kadar çok sevmeseydim.

210
Serdar Ortaç'tan itiraf! 'İki keçi gibi inatlaştık ben boşandım' - Sayfa 3

* Acaba rahatsızlığınız mı yordu onu?

Olabilir ama hastalığımı bile bile evlendi benimle. Ama rahatsızlığım, onu yormuş olabilir. Bir de Amerika'da kaza yaptı, o da yordu Chloe'yi. Onu hiçbir konuda suçlamıyorum. Onun için yaptığım her şey, helali hoş olsun. Bir daha evlenebilir, yaşı çok küçük sonuçta. Umarım hep mutlu olur.

310
Serdar Ortaç'tan itiraf! 'İki keçi gibi inatlaştık ben boşandım' - Sayfa 4

'BEN DAVA AÇMASAM, BOŞANMAZDIK!'

*Evliliği kurtarmak için mücadele etmediniz mi?

Geçmişte çok mücadele ettik. Onardık, onardık ve bir yerde sona geldik. Ve ayrıldık. 4 ay önce yemek yedik, sarıldık, ayrıldık. Sonra ne gördüm, ne konuştum. Barışma, söz konusu değil. Kendisi Avustralya'da, diyaloğumuz sıfır. Ben iyi bir eştim, onunla birlikte olduğum müddetçe, ona sadık kaldım. Benim için kadın oydu, başka kimseyi gözüm görmedi. Hayatımın üçüncü döneminde, yani orta yaşta sevdiğim tek kadın oydu. Gerçekçi biriyim, kabullendim ayrılığı. Çok uğraştım devam etsin diye ama olmayınca olmuyor. Tek pişmanlığım boşanma davasını benim açmış olmam. Ben açmasam, boşanmazdık. Ama aynı evde yürümeyen bir evliliği devam ettirecektik. 9 senenin mutluluğu yok olmuştu.

410