Magazin
15 Oca 2018 11:50 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:56

Serdar Ortaç'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yardım çağrısı: Ebru abla beni affetsin, bir şeyler yapın!

Aralarının açık olduğu Ebru Gündeş'le barışmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ricada bulunabileceğini belirten Serdar Ortaç, "Sahnesine gidebilirim" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Festivalin ilk gününde Serdar Ortaç sahneye çıktı. Sahne öncesi gazetecilere, Ebru Gündeş ile arasındaki kırgınlık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"EBRU ABLA BENİ AFFETSİN, BİR ŞEYLER YAPIN"

Kısa süre önce konser için gittiği bir ilde yemek için girdiği restorana ertesi gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, "Bir gün beklesem reisle aynı gün orada olacağız. Ona hemen derdim orada; 'Ebru Abla beni affetsin bir şeyler yapın.' Bu işin şakası tabii.. Onu görmek yeterli. Şu an herhangi bir şey yok ama sahnesine giderim en azından. Gözünün içerisine bakarım, kızmaz zaten. Sever o beni. Abarttılar. Biz arkadaşız Ebru ile dostluğum bitmez artık" dedi.

KADIN DANSÇILAR EŞLİK ETTİ

Gazetecilere yaptığı açıklamanın ardından sahneye çıkan Serdar Ortaç, önce 'Gıybet' isimli şarkısını söylerken 2 kadın dansçı da eşlik etti. Ortaç'ın sahne performansı beğeni toplarken, hayranları eski ve yeni şarkılarına bir ağızdan eşlik etti.