Serdar Ortaç sevgilisi hakkında ilk kez konuştu: "Bu kız benden akıllı!"

2014 yılında evlendiği eski eşi Chloe Loughnan'dan geçtiğimiz yılın ortalarında boşanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, son günlerde aşk yaşadığı Seçil Gür hakkında açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç sevgilisi hakkında ilk kez konuştu: "Bu kız benden akıllı!" - Sayfa 1

Şarkıcı Serdar Ortaç, 2014 senesinde evlendiği İrlandalı Chloe Loughnan ile 6 ay önce tek celsede boşandı. Geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında bir kadınla yakalanan Ortaç'ın Seçil Gür ile aşk yaşamaya başladığı öğrenildi.


113
Serdar Ortaç sevgilisi hakkında ilk kez konuştu: "Bu kız benden akıllı!" - Sayfa 2

Meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşayan Ortaç, konu hakkında demeç verdi. Serdar Ortaç, "Biz zaten tanışıyorduk, 10 yıldır arkadaşız. Şarkı yapıyoruz ve o vesile ile daha sık görüşüyoruz. Birlikte miyiz? Onu beraberken cevaplayalım. Şu an her şeyimiz güzel. Yarın yine birlikteyiz" dedi.


213
Serdar Ortaç sevgilisi hakkında ilk kez konuştu: "Bu kız benden akıllı!" - Sayfa 3

Konuşmasına devam eden Ortaç, "Her şey kısmet. Şu an birlikte güzel bir iş yapıyoruz. Kimyalarımız birbirine uydu. Benden bilgili ve bu hoşuma gidiyor. İkimiz de aynı şeyleri konuşuyoruz ve aynı şeyleri konuşunca çok iyi oluyor. Onu öğrendim" Chloe Loughnan'a gönderme yaptı.


313
Serdar Ortaç sevgilisi hakkında ilk kez konuştu: "Bu kız benden akıllı!" - Sayfa 4

İkili, geçtiğimiz günlerde Bebek'teki bir restorandan çıkarken görüntülenmişti. Mekan çıkışı gazetecilerin olmadığını düşünen Ortaç, sevgilisini yeni aracına "Gel hayatım. Kimse yok" sözleriyle çağırmıştı.


413