Serdar Ortaç borçlarını nasıl ödediğini açıkladı! "Varken dağıttım..."

Şarkıcı Serdar Ortaç, konser öncesinde hayatına dair açıklamalarda bulunurken, gündem olan borçları için “Kazandıkça borçlara yatırıyorum” İfadelerini kullandı.

Serdar Ortaç borçlarını nasıl ödediğini açıkladı! "Varken dağıttım..." - Sayfa 1

Pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç, salgın sonrası normalleşme döneminde İzmir'deki bir mekanda sahneye çıktı. Sevenlerine müzik şöleni sunan Ortaç, konseri öncesinde ise hayatına dair açıklamalarda bulundu.

19
Serdar Ortaç borçlarını nasıl ödediğini açıkladı! "Varken dağıttım..." - Sayfa 2

Salgın sürecini beste açısından verimli geçirdiğini söyleyen Serdar Ortaç, "Bu dönemde birçok şarkı yaptım, yakında çıkartacağım onları da. Bu yaz çıkartmadım çünkü bu yaz tribute (saygı) albümüm çıkıyor. İrem Derici, Gülşen ve Murat Boz gibi isimler birer şarkımı okuyor. Eski Serdar hitlerini okuyacaklar. Mesela Murat, 'Ne olur gitme'yi okuyacağım' demiş. Herkes bir şarkı seçti. İrem Derici, 'Yaz günü'nü seçti. 22 şarkımı okuyacak sanatçı arkadaşlar. Bu yaz onlar patlar" dedi.

29
Serdar Ortaç borçlarını nasıl ödediğini açıkladı! "Varken dağıttım..." - Sayfa 3

Seçil Gür'le ilişkisi sona eren ve "İlişkim vardı, bitti o. Yürümedi, olmadı. Aşk konuşacak bir şey yok ki" diyen Ortaç, borçlarıyla ilgili olarak da, "Durumları toparladık. Çok borcum var diyordum. Onları bitirdim şükürler olsun. Kazandıkça borçlara yatırıyorum. Çok eskiden kaldı onlar, çok evvelden geldi. Hem kumardan hem nafakadan. Evlilikte düğünüm sadece 1,5 milyon tutmuştu. Varken dağıttım" diye konuştu.

39
Serdar Ortaç borçlarını nasıl ödediğini açıkladı! "Varken dağıttım..." - Sayfa 4

MS hastalığıyla ilgili de konuşan Serdar Ortaç, "O da bitti. Çok acı verdi ama bitti. Bitti dediğim güzelleşti yani. Ağırlığı bitti. Kötü devresi bitti, MS'in" dedi.

49