Seray Sever sordu Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya sinirlendi: Zavallı bir düşünce

Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya, Tv8'de katıldığı Gel Yazın Konuşalım programında annesinin final gecesi bayılmasının rol olduğunu düşünenler hakkında ilk kez konuştu.

Seray Sever sordu Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya sinirlendi: Zavallı bir düşünce - Sayfa 1

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan şampiyonu Yusuf Karakaya, katıldığı canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. Programın sunucularından olan Seray Sever, final gecesinde annesinin rahatsızlığı nedeniyle ilgili gelen bir soruyu iletince, Yusuf Karakaya o anları anlattı.


18
Seray Sever sordu Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya sinirlendi: Zavallı bir düşünce - Sayfa 2

Survivor'ın Bodrum'da düzenlenen final gecesinde Yusuf Karakaya'nın annesi, rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Ancak bu olay, sosyal medyada oy toplama adına yapılan bir hamle olarak görülmüştü. Yusuf Karakaya, bu şekilde düşünenler hakkında canlı yayında şu açıklamalarda bulundu:


28
Seray Sever sordu Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya sinirlendi: Zavallı bir düşünce - Sayfa 3

İki kelimeyi bir araya getirirken zorlanıyorlar

Bunları düşünen varsa bu çok çirkin bir düşünce, ben ailemle her zaman gurur duydum. Benim annem babam okuma yazma bilmeyen insanlar. Bırakın rol yapmayı, iki kelimeyi bir araya getirirken zorlanıyorlar.


38
Seray Sever sordu Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya sinirlendi: Zavallı bir düşünce - Sayfa 4

Benim için Dominik'e, Bodrum'a geldi

Kadın Elazığ’dan dışarı çıkmamış hayatında, kalktı benim için Dominik’e geldi. Bodrum’a geldi annem babam. Babam bir gün önce rahatsızlanmış, ertesi gün annem aynı şeyi yaşadı.

48