Televizyon
27 Şub 2014 15:17 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:58

Sempatik sunucu ekranlara dönüyor! Hangi kanalda haber sunacak? (Medyaradar/Özel)

Ekranların sempatik ve güzel sunucusu Gülay Özdem, bir süredir ara verdiği ekranlara geri dönüyor..

Başarılı ekran yüzü Gülay Özdem, Trabzonspor eski başkanı ve Devlet eski bakanı Mehmet Ali Yılmaz'ın sahibi olduğu TVem kanalıyla anlaştı.

Gülay Özdem'e kanalın ana haber bülteni emanet edildi. Güzel sunucu pazartesi gününden itibaren hafta içi hergün saat 18.45'te ekranlarda olaak.

GÜLAY ÖZDEM KİMDİR? 

Gülay Özdem makine mühendisliği eğitimi aldığı dönemde, radyoda haber okuyarak sunuculuğa ilk adımını atmış oldu. İzmir'de yerel bir radyoda çalıştı. Daha sonra Radyo Mega, Star fm, Radyospor, Radyo Pink ve Best FM gibi popüler radyolarda haber spikerliği yapmış, şiir, kültür ve sanat programları hazırlayıp sunmuştur. Televizyon geçmişi ise sıasıyla MMC TV ve Tatlıses TV'de şiir programı, Cine5, atv ve tv8'de yarışma programı, Kanal 24'de Sesler Yüzler Mekanlar programı ve Moderatör Haberleri'ni sunmuştur. Daha sonra NTV'de Gece Bülteni, Habertürk'te 1 Gün programını, TRT Haber'de "10'dan Sonra", A Haber'de A4 Gece ve Uykusuz Her Gece adlı programlarında görev aldı. FOX'ta Fox Gece'yi sundu. Fox Tv den istifa ederek ayrıldı..

MEDYARADAR- ÖZEL