Selin Ciğerci'den sert hamle! 500 bin liralık itibar davası açtı!

Selin Ciğerci, ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının sunucuları ile programa konuk olan Deniz Akkaya’ya 500 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Ciğerci, kendisini ve eşi Gökhan Çıra’yı hedef alan iftira niteliğinde yayınlar yaptıklarını iddia etti.

Selin Ciğerci'den sert hamle! 500 bin liralık itibar davası açtı! - Sayfa 1

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, “Söylemezsem Olmaz” adlı programda kendisini ve eşi Gökhan Çıra’yı hedef alan iftira niteliğinde yayınlar yaptıkları iddiasıyla program sunucuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile programa konuk olarak katılan Deniz Akkaya’ya 500 bin liralık manevi tazminat davası açtı.


17
Selin Ciğerci'den sert hamle! 500 bin liralık itibar davası açtı! - Sayfa 2

Hürriyet'te yer alan habere göre; Dilekçede, davalıların Selin Ciğerci’nin hırsız olduğu, eşi Gökhan Çıra’yı aldattığı, aynı şekilde Çıra’nın da Ciğerci’yi aldattığı yönünde asılsız söylemlerde bulunarak onur ve itibarına saldırıda bulunduğu ifade edildi.


27
Selin Ciğerci'den sert hamle! 500 bin liralık itibar davası açtı! - Sayfa 3

KORKUNÇ BİR SALDIRI

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açılan davanın dilekçesinde, Ciğerci’nin avukatı Şeyda Yıldırım şu iddialarda bulundu: “Selin Ciğerci, maalesef davalılar tarafından korkunç bir saldırıya maruz kalmıştır.


37
Selin Ciğerci'den sert hamle! 500 bin liralık itibar davası açtı! - Sayfa 4

Daha önce de gerek Gökhan Çıra ile olan evliliğiyle, gerekse cinsiyet değiştirme ve anne olamaması ile ilgili Deniz Akkaya tarafından basın yoluyla saldırıya maruz kalan Selin Ciğerci, 3 ay korunma talep etmişti.


47