Selin Ciğerci'den çok konuşulacak itiraf! 'Ben ölmüş çiçekleri sulamıyorum'

Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çıra ile evliliğini sonlandıran Selin Ciğerci, jüri üyesi olduğu 1 Başka Güzel programında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Selin Ciğerci'den çok konuşulacak itiraf! 'Ben ölmüş çiçekleri sulamıyorum' - Sayfa 1

1 Başka Güzel’in yarışmacıları bu kez ‘’Kaybettiğine Dön de Bir Bak’’ konsepti ile jüri karşısına çıktı. Programın sevilen jürisi Selin Ciğerci, yarışmacılarla özel hayatı üzerine sohbet etti, ikili ilişkiler hakkında taktik verdi.

116
Selin Ciğerci'den çok konuşulacak itiraf! 'Ben ölmüş çiçekleri sulamıyorum' - Sayfa 2

'AŞK KADINIYIM'

Selin Ciğerci, gelen sorular üzerine ilişkilerinde nasıl biri olduğunu anlattı.

216
Selin Ciğerci'den çok konuşulacak itiraf! 'Ben ölmüş çiçekleri sulamıyorum' - Sayfa 3

"Selin Ciğerci ikili ilişkilerinde de bu kadar neşeli mi?" sorusunun üzerine hayatının her alanında aynı kişi olduğunu ve içinden geldiği gibi davrandığını belirtti. Aşka ve ilişkilere dair düşüncelerinden de bahseden Ciğerci, aşk hayatı ile ilgili sorulara hiç tereddüt etmeden yanıt verdi. Ciğerci, "Aşka kapılarımı asla kapatmam, aşk kadınıyım!" dedi. "Kendimi flörte hazır hissetmiyorum." açıklamasıyla da hayatında biri olmadığını ekledi.

316
Selin Ciğerci'den çok konuşulacak itiraf! 'Ben ölmüş çiçekleri sulamıyorum' - Sayfa 4

Aşk hayatının yanı sıra ilişkilere dair görüşlerini de açıklayan Selin Ciğerci, aldatma konusu açılınca düşüncelerini tüm şeffaflığıyla paylaştı. Ciğerci, aldatan kişilere yönelik dikkat çeken sözler söyledi.

416