Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'yı aldattı mı? Öpüşme pozları ortaya çıktı!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra evliliğindeki ihanet iddialarının arkası kesilmedi. Tolga Polat, Selin Ciğerci'nin evliyken kendisiyle ilişkisi olduğunu söyledi.

Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'yı aldattı mı? Öpüşme pozları ortaya çıktı! - Sayfa 1

Gökhan Çıra'nın Selin Ciğerci'yi Meslisa Emirbayer ile aldattığı iddiası hala gündemde sıcaklığını korurken bir başka bomba iddia ortaya atıldı. Melisa Emirbayer iddiasını ortaya süren Söylemezsem Olmaz sunucularından Seren Serengil, bu kez Selin Ciğerci'nin Gökhan Çıra'yı aldattığını söyledi hatta bazı fotoğraflar yayımladı.


120
Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'yı aldattı mı? Öpüşme pozları ortaya çıktı! - Sayfa 2

Selin Ciğerci'nin, eşi Gökhan Çıra'yı, Tolga Polat ile aldattığı iddia edilen fotoğraflar canlı yayında paylaşıldı. Tolga Polat, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında canlı yayında bağlandı ve gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.


220
Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'yı aldattı mı? Öpüşme pozları ortaya çıktı! - Sayfa 3

Selin Ciğerci ile olan ilişkisini ve yaşadığı süreci anlatan Polat, birlikte çekilen fotoğraflarını da canlı yayında gösterdi. Tolga Polat açıklamaları şu şekilde yer aldı:

"Selin'le bir süre ilişkimiz oldu. Hatta Gökhan, Selin ile konuştuğumuzu öğrenmiş geldi mekan bastı, tehdit etti."


320
Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra'yı aldattı mı? Öpüşme pozları ortaya çıktı! - Sayfa 4

"Gökhan, yanında olmadığı zamanlarda görüntülü konuşuyorduk. Bir kaç kere görüştük. Kerimcan'ın evinde de buluştuk, dışarı da da görüştük.''


420