Seksenler yeni sezon tarihi belli oldu! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

TRT 1’in 'Yeni Seksenler' dizisinin yayın tarihi açıklandı. Yedi sezondur izleyicisiyle buluşan Seksenler, sekizinci sezonunda sürpriz isimlerle yoluna devam ediyor.

Seksenler yeni sezon tarihi belli oldu! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı? - Sayfa 1

TRT 1’in sevilen dizisi 'Yeni Seksenler' 5 Ekim Pazartesi günü yeni sezon ilk bölümüyle saat 17.00’de ekranlara geliyor. Seksenler, sekizinci sezonunda sürpriz isimlerle yoluna devam ediyor.

Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, yeni sezonda Seksenler kadrosunda yer alacak.


123
Seksenler yeni sezon tarihi belli oldu! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı? - Sayfa 2

Yeni Seksenler de bu sezon neler olacak?

Fehmi’nin hiç kimsenin bilmediği, yıllardır küs olduğu kız kardeşi çıkagelir. Neden geldiği ve Fehmi ile neden bunca yıldır küs oldukları bilinmeyen Melahat, sadece evin içinde değil mahallede de ortalığı karıştırır. Bu nedenle kendisine mahalleli ve ailesi Mikser Melahat demektedir.


223
Seksenler yeni sezon tarihi belli oldu! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı? - Sayfa 3

Özellikle Rukiye, Mikser Melahat ile aynı evde yaşamaya zorlansa da, Fehmi’nin kardeşi olduğu için idare etmeye çalışır. Ancak bu süreçte arada kalan ve en çok zorlanan hep Fehmi olur. Fehmi, Rukiye ve Melahat arasında yaşananlar bir birinden komik anlara sahne olacaktır. Öte yandan Mikser Melahat’in genç güzel kızı ve Çınaraltı mahallesinden bir gencin yaşayacağı dillere destan aşk, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatır.


323
Seksenler yeni sezon tarihi belli oldu! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı? - Sayfa 4

Nazlı ve Niyazi evlenir, Niyazi sonunda hayalini kurduğu mutlu sona kavuşur.


423