Kitap
22 Ağu 2016 10:08 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:32

Seks hakkında ne biliyoruz? Cinsel Kimya Mona'dan çıktı

Faruk Acarsoy’dan cesur bir manifesto: Orgazm yaşamın ilahi enerjisidir!

Seks hakkında ne biliyoruz? Cinsel Kimya Mona'dan çıktı
Düşük kolesterol, huzurlu bir yuva, sadık dostlar, kırmızı bir otomobil, gergin karın kasları, sağlıklı bir bünye, üniversite diploması…

Günümüz insanının, iç ve dış dünyasının ihtiyaçları saymakla bitmez. Ancak, kişisel şifanın en önemli yapı taşlarından biri olan orgazm, çoğu zaman göz ardı edilir. Ayıp hatta günah kabul edilir. Peki, kendi hazzına değer vermeyi bilmeyen birisinin başkasının yaşamına değer verebilmesi mümkün müdür?

ORGAZM ÖĞRENİLİR Mİ?

Dünyanın pek çok yerinde tabu olarak görülen, konuşulmayan, varlığı bilinen ama bireyin yaşamında olup olmadığı dahi tartışılmayan “orgazm olmak” öğrenilir mi?

NLP ve Tao eğitmeni Faruk Acarsoy, orgazm hakkındaki gerçekleri ve cinsel kimyanın gücünü bu kitapta anlatıyor. Cinsel açıdan mutlu bireylerin aslında dikta rejimleri için nasıl bir tehlike arz ettiğinden tutun da, kadın hareketinde orgazma varana dek, birçok bilgiye yer vermiş. Yine kendi bulduğu nefes teknikleriyle, orgazm olmayı öğrenmek üzerine danışanlarıyla yaşadığı deneyimlerinde yer aldığı eser, kişisel şifa dünyasında Türkiye’de alanında yayınlanmış ilk kitap olma özelliği de taşıyor.

FARUK ACARSOY

1980 yılından itibaren, kişisel gelişim ve dönüşüm süreçleriyle ilgili farklı eğitimler aldı. 1986 yılında öğrendiği Neuro Linguistic Programming (NLP) ile birlikte Tao çalışmalarını sürdürdü. NLP’yi kurum içi eğitimlerde kullanıyor. Özel olarak geliştirdiği “Duygular ve Neuro Linguistic ile Duygu Yönetim Sistemi”, “Micro Yüz İfadeleri Okuma”, “Ego Gelişimi” gibi konularda bireysel ve kurumsal olarak eğitmenliğe halen devam etmektedir. NLP'nin yanı sıra Tao çalışmalarını da danışanlarıyla paylaşıyor. “Taocu Şifa-Nefes” ve “Qi Gong” alanlarında hizmet vermektedir.