Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor!

Star TV’nin milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’, dün akşam yayınlanan yeni bölüm tanıtımıyla büyük heyecan yarattı. Yayınlanan tanıtım, kısa sürede yüz binlerce kişiye ulaştı.

Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor! - Sayfa 1

Sefirin Kızı, yeniden ekrana dönmek için gün sayarken yayınlanan 16’ncı bölüm tanıtımı büyük ses getirdi. Dizinin hayranları, merakla bekledikleri tanıtımı karşılarında görünce sosyal medya hesaplarından binlerce yorum yaptı.

Sefirin Kızı yeni bölüm (16. Bölüm) tanıtımı için TIKLAYIN

114
Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor! - Sayfa 2

Aynı zamanda dün akşam yayınalanan özel bölüm, herkesi ekran başına kilitledi.


214
Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor! - Sayfa 3

HERKES BU ŞARKIYLA HÜZÜNLENDİ

Ekranların en beğenilen çiftlerinden olan Engin Akyürek (Sancar) ve Neslihan Atagül Doğulu (Nare), yayınlanan yeni bölüm tanıtımında, oyunculuklarıyla da büyük beğeni topladı. Funda Arar’ın ‘Senden Öğrendim’ isimli şarkısının eşliğinde yayınlanan tanıtım, adeta duygu seli yaşattı.


314
Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor! - Sayfa 4

BİNLERCE YORUM ALDI

Öte yandan ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da yeni bölüm tanıtımıyla birlikte binlerce yorum aldı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#SefirinKızıBaşlıyor’ etiketiyle yorum yapan seyirci, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun oyunculuğuna duydukları hayranlığı dile getirdi.


414