Gündem
16 Haz 2021 14:36 Son Güncelleme: 16 Haz 2021 14:44

Sedef Kabaş ‘Mafyanın bile saygı duyduğu’ gazeteciyi açıkladı! ‘Yaşarken bu laflara maruz kalmak…’

Sedef Kabaş, Sedat Peker’in Uğur Dündar hakkındaki paylaşımına ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Sedef Kabaş, Sedat Peker'in yaptığı açıklamada saygı duyduğunu belirttiği usta gazeteci Uğur Dündar ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Kabaş Twitterdan paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı: “Uğur Dündar için mafyanın bile saygı duyduğu bir gazeteci denilecek... Düşmanların bile sana saygı duyuyorsa, doğru yoldasındır...”

 

NE OLMUŞTU?

Gazeteci Uğur Dündar katıldığı canlı yayında Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Sedat Peker hakkında "Sedat Peker'e bizim hakikat adına bir teşekkür etmemiz lazım" demişti.

Sedat Peker de Uğur Dündar'ın bu sözleriyle ilgili yaptığı paylaşımda "Sayın Uğur Ağabey, katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli. Biz sizin televizyonlarda habercilik yaptığınız dönemlerde büyüdük ve sizden her zaman saygıyla bahsettim." ifadelerini kullanmıştı.

Bir davaya inandığını söyleyen Peker, "Sayın Uğur Dündar. Kendimce doğrularım vardı. İyi bir şey yaptıysam da, kötü bir şey yaptıysam da samimi olarak inandığım davam için yaptım. Teşekkürünüz için size saygılarımı sunuyorum" demişti.