Gündem
12 Eki 2021 19:41 Son Güncelleme: 12 Eki 2021 21:01

Sedat Peker'den 'ölüm listesi' ve 'suikast' iddiası! "Muhalif gazeteciler de yer alıyor!"

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından Twitter'dan 'ölüm listesi' ve 'suikast' iddiasında bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabı twitter hesabından yeni açıklamalar yaptı.

 CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısının dile getirdiği 'suikast' duyumları hakkında Peker bomba iddialarda bulundu.

 Kendisinin de dahil olduğu ölüm listelerinden bahsedildiğini öne süren Peker, bu listede bazı muhalif gazetecilerin de yer aldığını ifade etti.

 SADAT tartışmalarına da gönderme yapan Peker, "Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

 Peker'in paylaşımları şöyle:

 1-Benim de içine dahil olduğum bir ölüm listesinden bahsediliyor. Bazı muhalif gazetecileri de benim açıklamalarımı haber yaptıkları için bu listeye eklemişler. Eli silah tutan adamlar, kalem tutanları niye öldürmek isterler? Hem açıklamaları yapan benim, gazeteciler değil ki.

 2-Eğer büzüğünüz yetiyorsa beni öldürün. sadatçılar, kartelciler, mafyacılar; kimin büzüğü yetiyorsa bekliyorum. Lan düşkün abdulkadir, seni de bekliyorum. Çakmasınız lan siz. Dindar görünümlü, aslında şeytan olan sadatçılar, sizi de biliyoruz. Görüşeceğiz.

 İşte Sedat Peker'in o tweetleri: