Gündem
26 Haz 2021 21:09 Son Güncelleme: 26 Haz 2021 21:13

Sedat Peker'den Atatürk paylaşımı! ‘Bu konuda çok ama çok iddialıyım’

Organize suç örgütü lideri Peker, Atatürk ile ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Sedat Peker'in Atatürk paylaşımları şöyle:

‘’Kıymetli dostlarım; ilerleyen saatlerde çok keyifli, eğlenceli zamanlar geçireceğiz ancak yazılan yorumları okuyunca şu açıklamayı yapma gerekliliği hissettim. Benim vatanseverlerin gök börüsü olan ATATÜRK’le ilgili söylemlerim samimi değilmiş.

Bunu söyleyen şahıslar şunu iyi bilmeli, benim tüm hayatım tartışmaya açık olsa da namus, şeref ve ATATÜRK sevgim tartışmaya açık değildir ve bu konuda çok ama çok iddialıyım.

Ben ATATÜRK’ü en radikal dini cemaatlerin içinde bile anlatmış ve ordaki insanların bile kafalarında soru işaretleri bırakabilmeyi başarabilmiş bir kişiyim. Tekrar söylüyorum, ATATÜRK’le ilgili her tartışmada yaptığım paylaşımları geçmişe yönelik incelesinler ve adam olsunlar.

Ben ATATÜRK’e sadece hizmet edenlerin hayatını değil, hizmet edenlere hizmet edenleri bile inceledim.Maji üstadı Aleister Crowley’in oğlunun adını Atatürk koyduğunu öğrendikten sonra, Maji üstadı olacak kadar Aleister Crowley’in hayatını bile inceledim. Çakmasınız lan siz çakma’’