Gündem
09 Haz 2021 16:47 Son Güncelleme: 09 Haz 2021 16:53

Sedat Peker yine Demirören ailesini hedef aldı! ‘Milletin malına nasıl el koyduğunuzu anlatacağım…’

Sedat Peker, Doğan Medya’nın satışında Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemediklerini söylediği Demirören Grubu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.

YouTube’da yayınladığı videolarla gündem olan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda Doğan Medya’nın satışında Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemediklerini söylediği Demirören Grubu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.

“TARİHÇESİ İLE ANLATACAĞIM”

“Pambıkören sizin haram servetinizin nerde başladığını tarihçesi ile anlatacağım” diyen Peker, sonrasında ise “Babanın hangi kişilerin öldürülmesiyle onların malına nasıl el koyduğunu da, Rumlar’ın mallarına nasıl çöktüğünü de.. Pambıkören Kemer Country’deki arsayı Avukat Osman Hacıvekiloğlu’nun koordinasyonunda nasıl ele geçirdiğini de anlatacağım. Total’i Oyak grubuna nasıl fahiş fiyatla sattığını herkese göstereceğim. Pambıkören temelini babanın cinayetler ve zulümler üzerine kurduğu bu sizin servetiniz bedavadan geldi ama ilerde inşallah hepsi devlete geçecek. Sen çakma gazetecilerle, çakma tartışmacılarına benim hakkımda yalan yanlış şeyler söylemeyi tembih ediyorsun ya, ben sana göstereceğim” ifadesini kullandı.