Gündem
07 Haz 2021 18:29 Son Güncelleme: 07 Haz 2021 18:41

Sedat Peker yeni video için tarih verdi! 'Basına yansımayan iki büyük skandalı açıklayacağım'

Her hafta YouTube’dan yayınladığı videolarla skandal olayları anlatan suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter’dan yeni bir açıklama yaptı.

Yayınladığı videolar ve yaptığı açıklamalarla Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yeni video için tarih verdi: Basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım…

20 yıl önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı açıklayacağını söyleyen Peker, ‘’Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha niceleri var.’’ dedi.

İşte Peker’in Twitter’dan yaptığı açıklama;

KIRK YAŞINDAN GENÇ KARDEŞLERİM, yoğun isteğiniz üzerine perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.

Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha niceleri var.

Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım. Ayriyeten derin mehmeti aperitif olarak videomuza misafir edeceğim. Vallahi çok eğleneceğiz, hem de çok.