Polemik & Kulis
24 Oca 2022 10:59 Son Güncelleme: 24 Oca 2022 11:07

Sedat Bozkurt sevenlerine müjdeyi verdi! ‘Artık düzenli olarak her pazar…’

Deneyimli Ankara gazetecisi Sedat Bozkurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerine müjdeli haberi verdi.

Deneyimli Ankara gazetecisi Sedat Bozkurt, köşe yazılarıyla Gazete Duvar okuyucularıyla buluşacak. Yazarlık serüvenine yarın bir yazı dizisiyle başlayacak olan Bozkurt, daha sonra yazılarıyla her pazar günü okurlarıyla buluşacak.

Müjdeli haberi Sedat Bozkurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Bozkurt, paylaşımında “Uzun zamandır konuktuk, artık düzenli olarak her pazar Gazete Duvar’da sizlerle buluşacağım…” ifadelerine yer verdi.

SEDAT BOZKURT KİMDİR?

1965 yılında aslen Ankara'da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu usta gazeteci Sedat Bozkurt, Günaydın, ANKA Haber Ajansı, Yeni Yüzyıl, Yeni Binyıl ve TV8 bünyesinde çalışmış, bir dönem ATV Ankara Haber Müdürlüğü yapmıştır.

Birgün Gazetesi ve The New Anatolian'nda da çalışan Sedat Bozkurt 2007 senesinden itibaren uzun süre Fox Tv Ankara Temsilcisi olarak çalışmıştır. 2018 yılının Ağustos ayında Fox Tv yönetimi tarafından yeniden yapılandırma gerekçesi nedeni ile görevine son verildiği açıklanmıştır. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcılığı da yapmış, mezun olduğu Gazi Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.