Gündem
03 Ara 2023 10:52 Son Güncelleme: 03 Ara 2023 10:52

Seçil Erzan ve Fatih Terim’le ilgili olay ‘bağ evi’ iddiası! ‘Birlikte o belgeseli izlediler…’

İsmail Saymaz, yüksek kâr vaadiyle futbolcu ve iş insanlarından para toplayan Denizbank eski şube müdürü Seçil Erzan’ın Eylül 2022’de Fatih Terim ve ailesini Bozcaada’daki bağ evinde ağırladığını ve birlikte Terim belgeselini izlediklerini yazdı.

Yüksek kar getirisi vaadiyle futbol ve iş dünyasından birçok kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle 226 yıl hapsi istenen Denizbank eski şube müdürü Seçil Erzan’ın davası gündemdeki yerini koruyor.

Kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' adıyla bilinen Türkiye’nin konuştuğu davaya ilişkin her gün yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor.

Sözcü yazarı İsmail Saymaz, bugün kaleme aldığı yazısında Seçil Erzan’ın kendisine ait bağ evinde Fatih Terim ve ailesini ağırladığını yazdı.

"TERİMLER GECEYİ EVDE GEÇİRDİ"

Söz konusu bağ evinin ipotek altında olduğunu belirten İsmail Saymaz, şunları kaydetti:

“Bozcaadalı meslektaşım Serkan İlik’e göre bağ evini 15-20 yıl önce baba Hayri Erzan satın aldı. Adada sevilen bir sima olan Erzan 6-7 yıl önce borsada battı ve pandemide hayatını kaybetti. Erzan, yaşarken evin tadilatına başladı. Mimar olarak Çanakkaleli İbrahim Karabaldır ile anlaştı. Ölümünden sonra tadilat, kızı Seçil’le devam etti. Erzan, tadilat bittikten sonra bahçenin bir bölümüne ‘Babamın Bahçesi’ tabelası astı. İskan sorunları olan evin değerinin 30.000.000 TL civarında olduğu belirtiliyor. Erzan, evinde Eylül 2022’de Terim Ailesi’ni ağırladı. Buluşmada Erzan’ın eski nişanlısı ve Terim’in avukatı Candaş Gürol ile Terimlerin aile dostu Nur Erkasap da vardı. Yalova Restoran’dan yemek getirildi. Yemekten sonra evde Netflix’teki ‘Terim’ belgeselini izlediler. Terimler geceyi evde geçirdi.”