Gündem
10 Mar 2015 17:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:06

Şamil Tayyar'ın 'aklını alacağım' çıkışına Emre Uslu'dan ağır yanıt!

Taraf yazarı, kendisi hakkında ağır ifadeler kullanan AKP'li vekile yanıt verdi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, İhlas Haber Ajansı (İHA) Temsilcisi Batuhan Yaşar'a verdiği röportajda Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu için "Emre Uslu'nun ruh sağlığını bozacağım, zaten bozuldu gibi ama aklının kalan kısmını da ben alacağım" demişti.

Tayyar ayrıca, CHP'li Umut Oran ve Emre Uslu ile ilgili "Son haberlere bakarsak çok kanka gibi gözüküyorlar. Dolayısıyla kankalık hususu içerisinde Emre Uslu'nun Umut Oran'ı savunması son derece doğal. Bizim geçen hafta yaptığımız programın ardından da baya hakaretler savurmuştu. Onun ruh sağlığını bozacağım. Emre Uslu'nun zaten bozuldu gibi ama aklının kalan kısmını da ben alacağım. Bunu kesin söylüyorum, onun için bu CIA muhbirini deşifre edene kadar sonuna kadar mücadele edeceğim. O istediği kadar twitter'dan saçmalamaya devam etsin ama bu konuda ki kararlılığımız sonuna kadar devam edecektir" demişti.

Emre Uslu'nun Tayyar'a cevabı ağır oldu.

Uslu, Tayyar'a sosyal medyadan "Tayyarağa yine hakkımda konuşmuş. Aklımı alacakmış. Hele bir koşu Şam'a git gel, ustanın önünde yat, Reza'nın önünde kıvır, sonra alırsın...Şamil Tayyar bana CİA ajanı demiş. Devlet, MİT, polis, asker, hepsi elinde. Hodri meydan. İspat etmezsen organik alçak katıksız şerefsizsin" mesajıyla cevap verdi.