Gündem
21 Şub 2023 08:38 Son Güncelleme: 21 Şub 2023 08:46

Şahan Gökbakar'dan 'çadır' isyanı! "Milyar milyar yardım toplandı ekranlardan ama..."

Şahan Gökbakar, dün merkez üssü Hatay'da yaşanan ardı ardına depremlerden sonra sosyal medyada belediye başkanları da dahil olmak üzere gelen “çadır” taleplerine işaret etti.

Oyuncu Şahan Gökbakar, 6 Şubat günü meydana gelen ve 40 bini aşkın insanın yaşamını yitirdiği depremlerin ardından dün saat 20.04'te merkez üssü Hatay'ın Defne ilçesinde 6,4, saat 20.07'de de merkez üssü Samandağ'da 5.8 büyüklüğünde yaşanan depremlerden sonra sosyal medyada belediye başkanları da dahil olmak üzere gelen “çadır” taleplerine işaret etti.

Televizyon kanallarının “Türkiye Tek Yürek” kampanyası kapsamında milyarlarca yardım toplandığını hatırlatan Gökbakar, “Hatta TV’lerde antreli ve kilerli falan diye bir de çadır güzellemesi yaptı bazıları ama hâlâ insanlar çadır diye yalvarıyor, yazık!” dedi.

Gökbakar, sosyal medya hesabından şöyle yazdı:

“Bu kadar milyar milyar yardım toplandı ekranlardan, AFAD, IBB, dernekler, şirketler vs. bütün herkes çadır kent kurduk dedi. Hatta TV’lerde antreli ve kilerli falan diye bir de çadır güzellemesi yaptı bazıları ama hâlâ insanlar çadır diye yalvarıyor!!! yazık!!”