Gündem
21 Ağu 2017 17:27 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 23:04

Şahan Gökbakar ve Hacı Sabancı'dan Hakan Hepcan'a sert tepki! Zibidi!

Hakan Hepcan'ın Galatasaraylı oyuncu Bafetimbi Gomis için maymun benzetmesi komedyen Şahan Gökbakar'ı ve iş adamı Hacı Sabancı'yı kızdırdı.

Fenerbahçe taraftarlılığıyla bilinen Hakan Hepcan'ın Twitter hesabında yaptığı yorum olay oldu. Hakan Hepcan, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından attığı tweette, "Bizim takım oturana kadar lig biter hacı. Galatasaray'da bi tane maymun var topa düşmanı gibi vurup yere falan atıyo kendini işimiz çok zor." ifadelerini kullandı.

Hakan Hepcan, olayın büyümesiyle sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi, bunun üzerine koyu Galatasaraylı komedyen Şahan Gökbakar'dan fenomene tepki geldi.Şahan Gökbakar Instagram hesabından şunları yazdı:

''Bu çocuk efendi ve kendi halinde yetenkli de bir çocuk ama malesef çirkin bir söylem dökülmüş parmaklarından. Ardından herkes yüklenince, "yanlış anlaşıldım" demiş. Lan alenen Gomise maymun demişsin zibidi. Yanlış anlaması mı var! Siyahi bir futbolcuya ırkçı bir hakaret etmişsin. Çık efendi gibi özürünü dile "çocukluk ettim, ırkçılıktan değil cahillikten oldu" vs. gibi bir mazeret bildir bari. Bu arada be nde ona zibidi dedim, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim zabudo demek istemiştim..."

HACI SABANCI DA TEPKİ GÖSTERDİ

Şahan Gökbakar'ın bu paylaşımı kısa sürede birçok yorum alırken, iş adamı Hacı Sabancı'nın "Yetenekli mi yeteneksiz mi bilemem de efendi falan değil... Terbiyesizin teki bu çocuk" şeklinde cevaplaması dikkatten kaçmadı."CEM YILMAZ KADAR ZEKİ BULMUYORUM"

Gökbakar'ın paylaşımını gören Hakan Hepcan'dan ise yanıt gecikmedi. Hepcan Twitter hesabı üzerinden şunları yazdı: "Şahan Gökbakar'da linç kervanına katılmış fakat onu asla ciddiye almam çünkü kendisini Cem Yılmaz kadar kaliteli ve zeki bulmuyorum."