Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü! ‘Asıl mal kaçıran...’

Ece Erken'in hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski karısı Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü. Haziran 2021'de dünyaevine girdiği eşi Mahmutyazıcıoğlu'nu uğradığı hain bir saldırı sonrası 27 Ocak’ta kaybeden Erken, Şafak’ın ağabeyi Celal’in kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti. Erken ailenin mal kaçırdığına dair paylaşımlarda da bulunmuştu. Aile ile yakın ilişkisi olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski karısı Benan Kocadereli yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü! ‘Asıl mal kaçıran...’ - Sayfa 1

Ece Erken'in hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski karısı Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü.

125
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü! ‘Asıl mal kaçıran...’ - Sayfa 2

Ece Erken, hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu ile kavga etmişti. Hatta kendisine gelen mesajları ifşa ederek 'Kardeşinin mallarına çökmüşsün' yorumunda bulunmuştu.

225
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü! ‘Asıl mal kaçıran...’ - Sayfa 3

Gelen tehditler üzerine Erken, 'Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Miras ne kötü, ne acı bir şeymiş! Bu insanlar her gün bizdeydi, biz de onlarda, çocuklar bir arada… Siz de şahitsiniz tek kuruş almadım!' dedi. Bu açıklamalar sonrası Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli de konuya dahil oldu.

325
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli açtı ağzını yumdu gözünü! ‘Asıl mal kaçıran...’ - Sayfa 4

BENAN KOCADERELİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Benan Kocadereli, Al Sana Haber'e yaptığı açıklamada Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyini savunarak 'Her şey benim bilgim dahilinde. Mal kaçırma yok. Mal kaçırma değil onun adı her şey Naz ve Eda'nın. Asıl mal kaçıran başka birisi' dedi.

425