Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den nefes kesen poz

'Sadakatsiz' dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, başarılı performansıyla olduğu kadar Instagram paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Güzel oyuncu, son olarak ayna karşısında çektiği bir karesini yayınladı.

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den nefes kesen poz - Sayfa 1

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'de Cansu Dere ve Caner Cindoruk'la birlikte başrolde oynayan Melis Sezen, geçtiğimiz yaz Instyle dergisi için objektif karşısına geçmiş ve canlandırdığı 'Derin' karakteriyle kurduğu özel bağdan bahsetmişti.

110
Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den nefes kesen poz - Sayfa 2

Güzel oyuncu, "Derin bana çok şey yaşattı ve çok fazla şey öğretti. Çok engebeli bir yolculuk Derin’inki. Duyguları ve içgüdüleriyle hareket eden genç bir kadın. İnandığının peşinde koşarken kendini kaybediyor. Her an yaşayan, dönüşen Derin. Dönüşümlerin kadını. Kalbim her an onunla atıyor, çok seviyorum onu, benim için çok özel" ifadelerini kullanmıştı.

210
Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den nefes kesen poz - Sayfa 3

'DERİN'DEN NEFRET EDİYORLARDI'

'Sadakatsiz' dizisinin ilk bölümleri yayınlandıktan sonra çok sert tepkiler aldığını itiraf eden oyuncu, "Başta çok sert tepkiler aldım. Derin'den nefret ediyorlardı. Derin'le doğrudan konuşan, ona sayıp söven bir sürü yorum vardı. Bazen Derin’le beni karıştırdıkları bile oluyordu" demişti.

310
Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den nefes kesen poz - Sayfa 4

'DERİN'İN YAŞADIĞINI ANLIYORUM'

Sezen, bölümler ilerleyince 'Derin' karakterini anladığını söyleyen, 'Derin'le aynı durumda kalmış birçok kadından mesajlar da aldığını söylemişti.

410