Televizyon
28 Eki 2021 07:43 Son Güncelleme: 28 Eki 2021 21:54

Sadakatsiz’de Asya’nın intikamı sosyal medyayı salladı! Yeni sevgilisiyle...

Sadakatsiz'in son bölümünde, Asya ve Aras aşkı başladı. Yeni sevgililer Asya ve Aras, Volkan'ın da olduğu bir davete el ele geldi. Çifti görenler büyük şok yaşarken, Volkan ise eski eşini yeni sevgilisiyle görünce yıkıldı. Sadakatsiz'de Asya'nın intikamı sosyal medyada da olay oldu.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin, Berkay Ateş ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz, 36. bölümüyle 27 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Sadakatsiz'in son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Sadakatsiz son bölümde Asya, Aras'a karşı kayıtsız kalamadı.

 

ASYA VE ARAS AŞKI BAŞLADI

Her şeyi göze alan Asya, Aras'a doğru bir adım attı ve ikili arasında yeni bir aşk da başladı.

 

Asya ve Aras'ın, Volkan'ın da bulunduğu bir davete el ele davete gelmesi geceye damga vurdu.

 

Aras ve Asya'yı el ele davete girerken gören Volkan kıskançlık krizi yaşadı. Derin ise Volkan'ın hala Asya'yı kıskandığını görünce büyük şok yaşadı.

İşte o anlar...

ARAS VE VOLKAN YUMRUK YUMRUĞA KAVGA ETTİ!

Volkan, Aras'ı Asya'dan uzak tutmak için onunla konuşmaya gitti. Ancak bu konuşmanın sonunda tansiyon bir anda yükseldi. Aras ve Volkan yumruk yumruğa birbirine girdi.

 

Aras'la kavga eden Volkan, bu durumu hemen kendi lehine çevirmeye çalıştı. Hastaneye giderek Asya'ya kavgadan bahseden Volkan, Aras'ın ona saldırdığını söyledi. Buna pek inanmayan Asya ise sabırla onu dinledi ve yaralarını tedavi etti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

Sadakatsiz son bölümde Asya ve Aras aşkı Twitter'da da gündem oldu.

İşte yapılan paylaşımlardan bazıları: