Televizyon
21 Eki 2021 08:54 Son Güncelleme: 21 Eki 2021 10:03

Sadakatsiz’de Asya yeni aşka yelken açtı! ‘Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş’

Sadakatsiz'in son bölümünde, hafızası yerine gelmeye başlayan Aras, Asya'ya duyduğu ilgiyi itiraf etti ve ikili dudak dudağa geldi. Asya ve Aras'ın öpüştüğü anları gören Volkan ise büyük bir yıkım yaşadı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin, Berkay Ateş ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz, 35. bölümüyle 20 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Sadakatsiz'in son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

 

VOLKAN'I YIKAN OLAY!

Hafızası yavaş yavaş yerine gelen Aras, ismini hatırladığını söyledi. Aras ve Asya arasında yaşanan yakınlaşma taşları yerinden oynattı. Aras'ın öpücük hamlesi Volkan'ı yıktı.

Asya ve Aras öpüşürken, onları ise bahçe kapısından izleyen Volkan gözyaşlarına boğuldu.

İşte o anlar...

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Sadakatsiz son bölümdeki Asya ve Aras'ın öpüşme sahnesi sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları, geçmişte eşi Volkan'ı Derin ile öpüşürken yakalayan Asya'yı hatırlatarak "Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş" ifadelerini kullandı.

İşte sosyal medyadaki paylaşımlardan bazıları:

DERİN VE ARAS'IN GEÇMİŞTEKİ SIRRI

Sadakatsiz'in 20 Ekim Çarşamba yayınlanan yeni bölümünde Derin ve Aras arasındaki tanışıklığın nereden geldiği ortaya çıktı. Aras'ı gördüğü gibi tanıyan Derin, onun hafızasını kaybettiğini öğrendi. Aras ve Derin'in 2014 yılında Londra'da tanıştıkları ve arkadaş oldukları ortaya çıktı.

DERİN'İN BÜYÜK YALANI ORTAYA ÇIKTI

Derin'in yürüdüğünü öğrenen Gönül, bu durumu ondan saklayan Derin'e sitem etti. Derin'i bunu ona itiraf etmesi için onu yüreklendiren Gönül, eğer böyle giderse Volkan'ı yakında kaybedeceğini söyledi. Derin, bu konuşmadan sonra nasıl bir yol izleyecek?