Medya Günlüğü
06 Eyl 2014 14:44 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:39

Sabah okuru gazete yönetiminden dert yandı!

Sabah gazetesinde televizyon eleştirileri kaleme alan Yüksel Aytuğ, köşesinin sürekli yerinin değişmesinden kaynaklı rahatsızlığını okuru eliyle gazete yönetimine duyurdu.

Sabah okuru gazete yönetiminden dert yandı!
Sabah gazetesinde televizyon eleştirileri kaleme alan Yüksel Aytuğ, köşesinin sürekli yerinin değişmesinden kaynaklı rahatsızlığını okuru eliyle gazete yönetimine duyrudu.

"İğne ve çuvaldız" başlıklı yazısında Aytuğ, gazetesinde köşesinin sürekli yer değiştirmesini kendisi eleştirmedi, ama okurun yazdığı mektubu yayımlayarak, sesini yönetime duyurmaya çalıştı.

Aytuğ'un bu talebine gazete yönetimi ne der bilinmez ama köşesinde yayımladığı okur mektubu şöyle: "Okurlarımız hep televizyonda gördüklerini eleştirecek değil ya, bu kez eleştiri bizim için geliyor.

İşte okurumuz Hüsnü Ekmekçi'nin köşemizle ilgili şikayeti:

"Yüksel Bey merhabalar, size her defasında yazmak istememe rağmen iş yoğunluğumdan ötürü bir türlü yazamadım. Ancak son zamanlarda beni fena halde rahatsız eden bir konu oluştu. Eminim sizin sürekli takipçileriniz arasında benden başka da bu konuda rahatsız olan pek çok okurunuz vardır. Daha önceleri de sizin yazmış olduğunuz sayfaya alınan reklamlardan dolayı köşe yazınız kırpılıp kuş kadar bırakılıyordu. Ancak son zamanlarda artık gazetenin içinde sizin köşenizi arar olduk. Sürekli yer değişikliği ve benim gibi magazine meraklı olmayıp da Günaydın ekinin içinde sadece sizin köşenizi okuyan okurlarınızı çok rahatsız ediyor. Köşe yazarının yeri sabit olmaz mı? Her zaman elimizle koymuş gibi bulamaz myız biz onun yazısını? Okurlarının görüşüne önem veren bir yazar olarak bunu dikkate alacağınızı düşünüyorum. Teşekkürler."