Saba Tümer'den cesur pozu hakkında bomba itiraf! 'İyi ki evde kocam yok'
BEBEK'te yürüyüş yaparken görüntülenen Saba Tümer, yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı.
![Saba Tümer'den cesur pozu hakkında bomba itiraf! 'İyi ki evde kocam yok' - Sayfa 1](https://i.medyaradar.com/storage/files/images/2020/12/10/2-tY7a.jpg)
Kahkahası ile ünlü sunucu Saba Tümer, Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Tümer, karantina süreciyle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.
![Saba Tümer'den cesur pozu hakkında bomba itiraf! 'İyi ki evde kocam yok' - Sayfa 2](https://i.medyaradar.com/storage/files/images/2020/12/10/3-VHwf.jpg)
Saba Tümer, "Karantina sürecinde yalnızlar evlendi. Sizin evlilikle ilgili düşünceleriniz değişti mi?" sorusuna Hürriyet'in haberine göre, şu cevabı verdi:
![Saba Tümer'den cesur pozu hakkında bomba itiraf! 'İyi ki evde kocam yok' - Sayfa 3](https://i.medyaradar.com/storage/files/images/2020/12/10/4-uf4i.jpg)
"Aksine 'iyi ki evde kocam yok' dedim. Böyle daha çok rahatım. İstediğim zaman canlı yayın yapıyorum, istediğim zaman yiyorum, özgürlüğümü daha çok seviyorum"
![Saba Tümer'den cesur pozu hakkında bomba itiraf! 'İyi ki evde kocam yok' - Sayfa 4](https://i.medyaradar.com/storage/files/images/2020/12/10/5-MvuY.jpg)
Tümer, paylaştığı cesur pozlarla ilgili de konuştu. 50 yaşındaki sunucu, "Her zaman öyle cesur değilim. Fotoğraflarım için hiç kötü yorumlar almadım. Hep güzeldi..." açıklamasını yaptı.