Gündem
25 Eki 2011 14:21 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 12:56

ROCK MÜZİSYENLERİ VAN İÇİN SÖYLEYECEK!

"Van İçin Rock!" konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü Maçka Küçükçiftlik Park'ta yapılacak.

‘VAN İÇİN ROCK!’

Rock müzisyenleri Van için bir araya geliyor! 


23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını  kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van’a destek için bir araya geliyoruz.   
 
DreamTV‘den canlı yayınlanacak olan konserin tüm geliri TÜRK KIZILAY’ı vasıtasıyla “sadece” Van’daki depremzedeler için kullanılacaktır. 

Sahne Alacak İsimler: 4x4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran- Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK, Yüksek Sadakat.

Etkinlikte sahne alarak destek vermek istediğini bildiren ve burada ismi geçmeyen yüzlerce müzisyen dostumuz da konser günü yanımızda olarak desteklerini gösterecektir.

Detaylar : www.vanicinrock.org

Twitter’dan takip için: http://twitter.com/vanicinrock 


VAN İÇİN ROCK KONSERİ

Yer   : Maçka Küçükçiftlik Park

Tarih  : 30 Ekim 2011 Pazar

Kapı  Açılış : 11:00

Bilet Fiyatı  : 20 TL

Biletleri, Biletix’ten temin edebilirsiniz.