Magazin
13 Eyl 2019 16:48 Son Güncelleme: 14 Eyl 2019 00:10

Reynmen'den saldırı sonrası ilk açıklama!

Ünlü YouTuber Reynmen, kendisiyle konuşmak isteyen Show TV muhabirini darp ettiğini kabul ederek saldırıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol

 YouTube'da yayınladığı şarkıları milyonlarca izlenme rakamına ulaşan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, kız arkadaşı ile birlikte görüntülenmek istemeyince kendisine soru soran gazetecilere saldırdı.

MUHABİRİ DARP ETTİ

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen, Show TV muhabiri Akif Yaman'ın, "Şu ana kadar hiç kamera görüntün yok, röportaj vermedin. Biraz konuşabilir miyiz?" sorusuna sinirlenerek "Çeker misin mikrofonu? İndirin o telefonları" diyerek tepki gösterdi. Daha sonra gazetecileri darbeden Reynmen, polise ifade verdi.

"SADECE SİZ TAKİPÇİLERİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Yaşanan olaylar nedeniyle Instagram hesabından bir canlı yaparak açıklama yapan Reynmen, "Yapmadım demiyorum. Yaptığım doğruydu da demiyorum. Yaşandı, oldu böyle bir şey. Ha üzgün müyüm? Değilim. Orada özel hayatıma müdahale oldu. Kimseden özür dilemedim. Ben sadece siz takipçilerimden özür diliyorum. Sizin karşınıza böyle bir haberle geldiğim için çok üzgünüm. Böyle şeyler yaşanacağını daha önce de söyledim. Üstüme geleceklerini daha önce de ifade ettim. Orada bambaşka bir şey vardı. Şu an olsa yapar mıydım? En azından düşünürdüm" dedi.

MUHABİRDEN HELALLİK İSTEDİ

Olayın ardından darbettiği gazeteci ile konuştuğunu ve helallik istediğini ifade eden Reynmen, "Bunu o insan beni affetsin ve dava filan olmasın diye yapmadım. O insana o şekilde davrandığım için üzüldüğüm için özür diledim. Onlar ne yaparsa yapsınlar ben kendim olmaktan vazgeçmeyeceğim" diye konuştu.