Magazin
20 Şub 2019 17:15 Son Güncelleme: 21 Şub 2019 08:48

Rekorlar kırmıştı... Reynmen'den hayranlarını şoke eden karar!

'Derdim Olsun' şarkısı ile rekor kıran Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, 200 milyon izlenen klibini YouTube'daki kanalından kaldırdı. Kısa bir süre içinde ise videoyu izlenmeye açtı.

Rekorlar kırmıştı... Reynmen'den hayranlarını şoke eden karar!

'Derdim Olsun' klibi 100 milyondan fazla izlenmeye ulaşan sosyal medya fenomeni Reynmen Instagram hesabından yayınladığı story ile hayranlarını şoke edecek açıklamalarda bulunmuş sonrasında takipçilerine 'Şarkıyı sileyim mi?' diye soru da yöneltmişti.

25 Ocak'ta yayınladığı ' Derdim Olsun' klibi ile rekor kırmış ve ilk günde 6 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Klibinin bir kısa filmden çalıntı olduğu iddiaları da ortaya atılmıştı. Reynmen ise klipteki bazı sahnelerde esinlenme olduğunu söylemişti. Ancak her şey bunla da bitmedi. Son günlerde Youtube'deki izlenmenin sahte olduğu öne sürülmeye başlamış Reynmen ise iddiaları sosyal medya hesabından ti'ye almıştı.

ŞARKIYI YOUTUBE'DEN SİLDİ

18 günde 101 milyon izlenen Derdim Olsun klibi hakkında Reynmen sosyal medya hesabından çektiği video ile şarkısını kendi kararıyla kaldırdığını açıkladı.

Reynmen'in yaptığı açıklama şöyle: 

"Yok bottan silindi, yok ondan bundan silindi... Yoo gayet de ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmayı versin. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız... Hadi bakayım!" şeklinde konuştu.

DERDİM OLSUN'U GERİ YÜKLEDİ

Reymen, YouTube kanalından kaldırdığı Derdim Olsun klibini, akşam saatlerinde yeniden yükledi. Reymen, klibin izlenme oranının sahne olduğu iddialarına da tepki gösterdi.