Rap müziğin sevilen ismi Yener Çevik'ten çarpıcı açıklama: 1,5 yılda 185 kilo verdim

Rapçi Yener Çevik, katıldığı programda bilinmeyenlerini anlattı. Vücudunda 36 tane kırık olduğunu ifade eden Çevik, bir dönem aşırı kiloları yüzünden zor günler geçirdiğini söyledi. Çevik, "300 kiloya yakındım. Eşim sayesinde 1,5 yılda 185 kilo verdim" şeklinde konuştu.

Rap müziğin sevilen ismi Yener Çevik'ten çarpıcı açıklama: 1,5 yılda 185 kilo verdim - Sayfa 1

Rap müziğin sevilen isimlerinden Yener Çelik, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Vücudunda 36 kırık olduğunu söyleyen Çelik, değişen hayatını anlattı. Ünlü rapçinin diğer açıklamaları şöyle:

*Lise mezunuyum. Eşim beden eğitimi öğretmeni. 2 kardeşiz. Abim normal insan, kimya öğretmeni. Her ailenin istediği bir çocuk. Ben de sorunlu bir çocuk değilim ama aykırıyım.

*Kenar mahalle insanıyız. Bit sorunu vardı bizim dönemlerde. Bize bulaşmasın diye patır patır kazıdık kafayı. Şimdi moda oldu.

14
Rap müziğin sevilen ismi Yener Çevik'ten çarpıcı açıklama: 1,5 yılda 185 kilo verdim - Sayfa 2

*Zorlukları kendimde artıya çevirdim. Benim için zorluklar öğretmenim. İşsiz kalınca İstanbul'a geldim. Doldurmadığım CV, bırakmadığım fabrika kalmadı.

Evde tırnaklarımı yiyorum 'ben niye başarılı olamıyorum' diye. Çünkü iyi müzik yaptığımı biliyorum. Dedim ki 'Savaş, savaş alanında kazanılır. Evde boş boş oturarak değil.' Burada da büyük bir savaş var.


24
Rap müziğin sevilen ismi Yener Çevik'ten çarpıcı açıklama: 1,5 yılda 185 kilo verdim - Sayfa 3

*Benim hayatım patronumu tanıdığım gün değişti. Yıl 2008. Hakkını asla yemem. İlk albümüm 'Sus' 1995 yılında. 1 lira bile kazanmadım. Sonra işporta rap albümünü çıkardım. Her şeyini kendim yaptım.

*2012 yılında İstanbul'dan İzmir'e giderken büyük bir trafik kazası geçirdim. 2014'e kadar yatalak kaldım. Şimdi de bastonla hayatıma devam ediyorum. 2 yıl yatalak kalınca en güzel şarkımı çıkardım 'Siyah Beyaz'. Şu anki Yener Çevik ikici kırılmayla ortaya çıktı.

*36 parça kırık var. Omuz, kalça, diz altı... Bütün sağ taraf. Allah'tan kalçada titanyum var. Jennifer Lopez'den daha pahalı.

34
Rap müziğin sevilen ismi Yener Çevik'ten çarpıcı açıklama: 1,5 yılda 185 kilo verdim - Sayfa 4

*Ağır Müslümcüyüm. Yaptığım müziğin sound'unda da arabesk var. Bunu ilk yapan da benim, patenti bana ait.

*1995'te albüm yapmaya başladım ama 2014'ten beri evimi geçindirecek parayı kazanabiliyorum. Dijitalden...
300 kiloya yakındım. Eşim sayesinde 1,5 kiloda 185 kilo verdim. 8 XL idim. Şuan 3 XL giyiyorum. Onun sayesinde geldim bu hale. Hayatımı kurtardı, her şeyimi kurtardı. Kendimi zayıf sanıyordum o zamanlar. Şuanda 127 kiloyum. 30 kilo daha vereceğim.
44