Pınar Altuğ'dan yatak odası sırları! "Kırktan sonra libidom azalmadı"

Eşi Yağmur Atacan ile olan yaş farkı nedeniyle sık sık eleştirilen Pınar Altuğ yatak odası sırlarını paylaştı. Hürriyet Pazar’da Hakan Gence’nin röportajında Pınar Altuğ, 46 yaşında olduğunu hatırlatarak 40 yaşından sonra da libidosunun azalmadığını anlattı. İşte o röportajdan Pınar Altuğ’un seks hakkına dair anlattıkları:

Pınar Altuğ'dan yatak odası sırları! "Kırktan sonra libidom azalmadı" - Sayfa 1

Hep güzel ve alımlı mıydın?

Beğenilir, fark edilir, genelde dikkat çekerdim. Rahmetli anneannem beni “Kraliçem” diye severdi. Eve taç getirdiğimde “Bak, çocukluğundan beri söylüyordum” dedi.

110
Pınar Altuğ'dan yatak odası sırları! "Kırktan sonra libidom azalmadı" - Sayfa 2

Seksi de bulunuyorsun…

Evet, seksapelim var. Fiziksel avantajlara sahibim, uzun bacaklıyım vesaire… Ama seksi olmak için özel bir şey yapmıyorum, vamp giyinmiyorum, öyle şuh pozlar vermiyorum. Bana göre seksapel sonradan kazanılan bir şey değil, içte olan bir şey. Bence bende de var.


210
Pınar Altuğ'dan yatak odası sırları! "Kırktan sonra libidom azalmadı" - Sayfa 3

“Uzun bacaklıyım” dedin de en çok bacak dekolteni beğenirmişsin zaten…

Mini etek benim alametifarikam. Ama durup dururken “Bacaklarımı beğeniyorum” diye açıklamalar yapacak kadar çıldırmadım. Bir soru soruyorlar, cevap veriyorum. O da öyle bir şeydi.

310
Pınar Altuğ'dan yatak odası sırları! "Kırktan sonra libidom azalmadı" - Sayfa 4

40’lı yaşlarla libido azalıyor mu?

O kişiyle alakalı. Bizde gün geçtikçe her şey daha iyiye gidiyor. Daha mı tecrübeleniyoruz, bilmiyorum. Benim yaşla birlikte günlük hayatımdaki enerjim de düşmedi. Libido da bununla bağlantılı. Ne genç arkadaşlarım var, “Ay şimdi onu mu yapacağız” diyorlar, yapıver işte, hallediver (gülüyor). Hep iç ritmi yüksek ve enerjik bir kadın oldum. Dolayısıyla 40’lı yaşlarda olmak bir şey değiştirmedi, sadece bir rakam. Bu arada dolu dolu 46 yani, söyleyebiliriz de.

410