Polemik & Kulis
18 Nis 2014 17:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:05

Petek Dinçöz ağlaya ağlaya anlattı; Aile Bakanlığı olaya el attı! (Medyaradar/Özel)

Petek Dinçöz, konuk olduğu televizyon programında ağlayarak Can Tanrıyar'ın kendisini dövdüğünü anlattı.Başbakan'dan ve eşinden yardım istedi. Ve o sesleniş yankı buldu.

Petek Dinçöz, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk oldu ve canlı yayında ağlayarak Başbakan'dan yardım istedi. Dinçöz'ün yardım talebinin sebebi ise Can Tanrıyar'ın kendisini dövmesi ve kasetlerle şantaj yapmasıydı.
Dinçöz, Can Tanrıyar'ın kendisini dövdüğünü şöyle anlattı; "Zekeriyaköy'de dayak yedim ormanlık alanda karanlıkta saklandım sabaha kadar taksi bile bulamadım otostop çektim alsınlar diye beni"

İşte Petek Dinçöz'ün eski eşi Can Tanrıyar ile ilgili yaptığı o açıklamalar:

"HEP DAYAK YEDİM"

'İki yıl boyunca sustum artık konuşacağım. Haluk Şentürk'ü bırakmak zorunda kaldım.  Can Tanrıyar'dan hep dayak yedim.  Can Tanrıyar'dan hep ayrılmak istedim.  Can Tanrıyar'dan kurtulamadım.  Şiddet gördüğümü herkes biliyordu.

"KASETLERLE BANA ŞANTAJ YAPTI"

Hep sustum ama susmakla olmuyor. Aldığım bütün evleri ona verdim.
Can Tanrıyar'dan kurtulmak için hala savaş veriyorum.  Can Tanrıyar'dan kurtulmak için çok avukatla konuştum.  Yeni albüm çıkardım, beni hiçbir programa çıkartmadı.  Bana ulaşmak isteyenler önce ona ulaşıyordu.
Bütün röportajlarımı Can Tanrıyar yazıyordu.  Kasetlerle bana şantaj yaptı. O kasetteki ben değilim dedim. 'Bana herkes' inanır dedi.  Paramı tutmak istedim ama paramı alıyordu.

"EMİNE ERDOĞAN'A DA SESLENİYORUM"

Can Tanrıyar'dan kurtulamıyorum bana yardım edin. Başbakanımıza sesleniyorum. Emine (Erdoğan) Hanım'a sesleniyorum."

İŞTE O ANLAR-VİDEO

OLAYA BAKANLIK EL KOYDU!

Petek Dönçöz'ün gözyaşlarına bütün Türkiye tanıklık etti ve bu açıklamalar üzerine Aile Bakanlığı ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olaya el attı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma çerçevesinde Petek Dinçöz Çağlayan Adliyesi'nde 3 saate aşkın süredir ifade veriyor.

MEDYARADAR/ÖZEL