Magazin
24 Şub 2022 13:40 Son Güncelleme: 24 Şub 2022 13:43

Pelin Öztekin gişede babası Rasim Öztekin'le yarışacak

Pelin Öztekin'in oynadığı 'Allah Yazdıysa Bozsun' adlı film 18 Mart'ta gösterime giriyor. 8 Mart 2021'de ölen babası Rasim Öztekin'in filmi de 11 Mart'ta vizyonda. Pelin Öztekin, "Rahmetli babamla gişede kapışacağız. Umarım babam bizi geçer. Babam hem kendini, hem de beni gökyüzünden izleyecek" dedi.

Türk tiyatrosu ve sinemasının duayen sanatçılarından Rasim Öztekin, geçen yıl 8 Mart'ta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Babası gibi oyuncu olan Pelin Öztekin ise usta sanatçının vefatından önce oynadıı filmin vizyona gireceğini açıkladı.

Bir mekan çıkışında gazetecilerle sohbet eden Pelin Öztekin, "Babam vefat etmeden önce bir filmde rol almıştı. Babamın oyuncu kadrosunda yer aldığı "Dijital Esaret" adlı film 11 Mart'ta gösterime girecek" diyerek pek çok kişinin bilmediği gerçeği açıkladı.

"BABAM FİLMİNİ GÖKYÜZÜNDEN İZLEYECEK"
Sözlerini sürdüren güzel oyuncu, "Babam vefat etmeden önce son bir filmde oynamıştı. Sahnelerini izleyemedim henüz. Çok değişik bir duygu olacak benim için. Hatta benim filmimle babamın filmi aynı dönemde vizyona girecek. Dilerim babamın filmi gişede benim filmimi geçer. Babam filmini gökyüzünden izleyecek" diyerek duygulandırdı.