Payitaht Abdülhamid'in yeni oyuncuları açıklandı! Kim, kimdir?

TRT 1’in sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’e bu hafta itibariyle yeni karakterler geliyor. Ekranların sevilen, yetenekli isimlerinden Cem Özer, Burç Kümbetlioğlu, Tuğçe Kumral, Faik Ergin ve Esra Kılıç’ın dahil olacağı yeni karakterler dizinin tansiyonunu yükseltecek bölümleri de beraberinde getirecek.

Payitaht Abdülhamid'in yeni oyuncuları açıklandı! Kim, kimdir? - Sayfa 1

Ünlü oyuncu ve sunucu Cem Özer; Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak 111. bölümüyle birlikte izleyiciyi şaşırtacak bir karakterle ekrana dönüyor.


18
Payitaht Abdülhamid'in yeni oyuncuları açıklandı! Kim, kimdir? - Sayfa 2

Uzun bir aranın ardından kamera karşısına geçen Özer, Abdülhamid’e karşı hain planları olan William Hechler karakterini canlandıracak.


28
Payitaht Abdülhamid'in yeni oyuncuları açıklandı! Kim, kimdir? - Sayfa 3

Kadroya katılmasının ardından büyük merak uyandıran Özer, iddialı performansıyla beğeni toplayacak.


38
Payitaht Abdülhamid'in yeni oyuncuları açıklandı! Kim, kimdir? - Sayfa 4

CEM ÖZER: Şeytani Oyun kurucu William Hechler

William Hechler Abdülhamid ile aynı yaşlardadır. Hindistan’da doğmuştur, babası Almandır ama Londra’da büyümüş ve yaşamıştır. Hristiyan rahibi derecesinde dini bilgi sahibi olmasına rağmen Hechler, Hristiyan siyonisttir. En büyük beklentisi İsa Mesih’in tekrar gelmesidir. Bunun için de Yahudilerin tekrar Filistin’de bir İsrail devleti kurmasıyla mümkün olacağını bilir. İngiliz Devleti adına sefaretlerde görev yapmaktadır. William Hechler, Theodor Herzl’in yakın dostu ve onu dünyaya tanıtan isimdir. Hechler, tam bir şeytani oyun kurucudur. En büyük hedefi Osmanlı’yı yıkıp Abdülhamid’i tahtından indirip Filistin’i Yahudilere açmaktır. Bunun için de elinden geleni yapacaktır. Abdülhamid’in karşısına Birleşik Krallık Sefiri olarak gönderilmiştir.

48