Özel maçta Yattara'dan asist, Süleyman Soylu'dan kafa golü!

Rami Spor Kulübü'nün FIFA standartlarındaki yeni tesisi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımı ile açıldı. Törene Bakan Soylu'nun yanı sıra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Rami Spor Kulübü Başkanı Tayfun Aktan ve çok sayıda davetli katıldı.

Özel maçta Yattara'dan asist, Süleyman Soylu'dan kafa golü! - Sayfa 1

"FIFA Standardı Kalite Belgesi" alan Rami Spor Sahası'nın açılış töreni, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. Eyüpsultan Belediyesi tarafından yaptırılan tesisin açılış töreninden sonra Bakan Soylu'nun da forma giydiği şöhretler maçı oynandı.

19
Özel maçta Yattara'dan asist, Süleyman Soylu'dan kafa golü! - Sayfa 2

Eski hakem Ahmet Çakar'ın yönettiği müsabakada takımların teknik direktörlüklerini Yılmaz Vural ile Bülent Uygun üstlendi. Karşılaşmada Bakan Soylu'nun yanı sıra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, eski futbolcular Ümit Karan, Ali Tandoğan, Ibrahim Yattara, Pascal Nouma ve Bülent Akın da forma giydi.

29
Özel maçta Yattara'dan asist, Süleyman Soylu'dan kafa golü! - Sayfa 3

Ramispor ile Eyüpspor takımlarının karşı karşıya geldiği gösteri maçını Bakan Süleyman Soylu'nun formasını giydiği Ramispor 4-2 kazandı. 

39
Özel maçta Yattara'dan asist, Süleyman Soylu'dan kafa golü! - Sayfa 4

Süleyman Soylu ve Deniz Köken birer gol atarken, diğer 2 gol Yattara'dan geldi. Eyüpspor'un gollerini ise Adem Yıldırım ve Nouma kaydetti.

49