Magazin
22 Nis 2021 14:52 Son Güncelleme: 22 Nis 2021 16:20

Oyuncu Pınar Deniz hayatını değiştiren olayı anlattı: Yaşadığımız çaresizliği hiç unutmayacağım!

Geçtiğimiz yıl ailesi Kovid-19'a yakalanan ve anneannesini de virüs sebebiyle kaybeden oyuncu Pınar Deniz, yaşadıklarını anlattı.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, ailesi koronavirüse yakalanıp, hastaneye yattığında kendisini çok çaresiz hissettiğini açıkladı. Deniz, konuyla ilgili, "O çaresizlik hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım" dedi

Alem dergisine konuşan Deniz, o sürecin hayatında bir dönüm noktası olduğunu, "Tüm ailemin Covid-19 yüzünden hastanede yatmasını ve bizim evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım" sözleriyle dile getirdi.

Gelecek planları sorulan ünlü oyuncu, "Bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler kurmuyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu gibi kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok fazla şey oluyor zaten. Spesifik olarak Afrika’ya gitmek çok istiyorum. Dünyanın her yerinde belli dönemlerde yaşayıp orada kendimi yerel halktan biri gibi hissetmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Aşkı nasıl tanımladığı sorusuna da yanıt veren Deniz, "Belli bir tanımım yok aslında. Yaşadığım şeye isim koymayı sevmiyorum ama o mide ağrısı, yemek yiyememe, sürekli onu düşünme hali bende de oluyor. Bir olma yolculuğu benim için aşk" şeklinde konuştu.

"AİLEMİN GERİ KALANI TABURCU OLDU" DEMİŞTİ

Oyuncu Pınar Deniz'in anneannesi geçtiğimiz sene mart ayında koronavirüs sebebiyle vefat etmişti. Ailesinin sağlık durumu hakkında bilgi veren Deniz, "Baş sağlığı dilekleriniz için teşekkür ederim. Ailemin geri kalanı taburcu oldu. Hepimiz iyiyiz, evimizdeyiz. Güzel günler gelecek, umutlu kalın" demişti.

"BENCİLLİK ÇOK FENA BİR ŞEY"

Yetkililerin "Evde kal" çağrısına uymayıp, güzel havayı fırsat bilerek dışarı çıkanlara isyan eden oyuncu, "Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra hemen eve gelip, deli gibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka insanlara taşırım diye... Sahilde deli gibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşcasına dolaşıyorlar. Bencillik çok fena şey... Çok!" şeklinde konuşmuştu.

ETİKETLER
#pınar deniz #korona