Magazin
05 Haz 2023 13:33 Son Güncelleme: 05 Haz 2023 13:37

Oyuncu Miray Daner'den ihanet açıklaması! Oğulcan Engin'den 3.kişi yüzünden mi ayrıldı?

Uzun süredir aşk yaşayan Miray Daner ile Oğulcan Engin'e nazar değmişti. Geçtiğimiz günlerde Miray Daner ile yollarını ayıran Oğulcan Engin'in adı İlayda Alişan ile anılmıştı. Katıldığı bir gecede güzel oyuncu Miray Daner "Aşkın bitme nedeni ihanet mi?" sorusunu yanıtladı.

Oğulcan Engin ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Miray Daner, ihanet iddialarına cevap verdi. Daner, ayrılmalarının üçüncü kişilerle hiçbir alakasının olmadığını açıkladı. 

Sinan Engin ile Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile uzun süredir tutkulu bir aşk yaşayan oyuncu Miray Daner çifti geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerini sonlandırmıştı. İhanet yüzünden ayrıldıkları öne sürülen çift, konuya ilişkin bir açıklama yapmamıştı. 

Miray Daner, konuya açıklık getiren bir açıklamada bulundu. 

"ÜÇÜNCÜ KİŞİ YOK"

Önceki akşam düzenlenen bir etkinliğe katılan Miray Daner, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Oğulcan Engin ile ilişkisinin bittiğini söyleyen Daner, ihanet iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Daner, "İlişkinin bitme sebebi ihanet mi?" sorusuna "İlişkimizi sonlandırdık evet doğrudur. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir alakası yok. Biz karşılıklı konuşarak böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık" diye yanıt verdi.