Magazin
14 Oca 2012 11:02 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 13:13

ÖYLE BİR GEÇER OYUN Kİ! STRİPTİZ SAHNELERİ GECEYE DAMGA VURDU!

Galaya, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Mesude'si Nilperi Şahinkaya'nın striptiz sahneleri damgasını vurdu. FOTO GALERİ

Google Haberlere Abone ol
ÖYLE BİR GEÇER OYUN Kİ! STRİPTİZ SAHNELERİ GECEYE DAMGA VURDU!
Gencay Gürün’ün Türkçeye çevirdiği, Celal Kadri Kınoğlu’nun yönettiği; Murat Han, Şencan Güleryüz, Nilperi Şahinkaya, Esin Harvey’in rol aldığı ’Yaklaştıkça’ (Closer) oyununun galası önceki akşam Profilo Gösteri Merkezi’nde yapıldı. Galaya, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Mesude’si Nilperi Şahinkaya’nın striptiz sahneleri damgasını vurdu.
Vatan gazetesinden Bora Engin’in haberine göre oyundan notlar şöyle: Closer filminde Natalie Portman’ın oynadığı Alice karakterini oyunda canlandıran Nilperi Şahinkaya “Herkesin kabul edeceği çok önemli bir rol diye bana söylendi, ben de çok heyecanlandım kabul ettim. Teksti okuduğumda cesur dediğiniz sahnenin arka planda kalacağını düşünüp kabul ettim. Ben güzel eleştiriler alıyorum” dedi.

Oyunda sevgilisinden tokat yiyen Şahinkaya “Gerçek hayatta ben de şiddete maruz kaldım. Öyle bir sevgilim oldu. Güzel okkalı bir tokat yedim. Hemen ayrıldık” diye konuştu.

Striptiz sahnelerindeki rahatlığıyla dikkati çeken Murat Han ise “Bence oyunun sahneleri abartmaya gerek yok.Yasaklanmasına bir sebep yok. Tekstin orijinali daha ağır. Bizimki yumuşatılmış hali” dedi. Sevgilisi Murat Han’ın cüretkar sahnelerini müstakbel kayınpederi Feyzullah Han ile en önden izleyen manken Nur Gümüşdoğrayan ise “Ben üç dört defa izledim. Oyunu çok beğendim. Kendisi oyuncu olduğu için saygı duyuyorum onunla gurur duyuyorum” açıklamasında bulundu.

Oyunu Ebru Akel, Murat Göğebakan, İnci Türkay ve sevgilisi Atilla Saral, Prof. Dr. Murat Öncel gibi isimler izledi.

OYUNUN KONUSU

Günümüz Londra’sında birbirine yabancı dört insanın tanışmasıyla tesadüfler arka arkaya gelmeye başlar. Birbirlerine duydukları anlık hislerse aldatmaları beraberinde getirir. İngiliz bir gazeteci olan Dan, mesleğini çok ciddiye alan ve kariyer yapmak isteyen biridir. Ancak, onun görevi gazetedeki ölüm ilanları yazmaktır. Dan, genç bir striptizci olan Alice’ten etkilenir. Ancak, fotoğrafçı Anna’yla tanışınca, duygularına ve ihtirasına hakim olamaz.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'NİN MESUDE'Sİ STRİPTİZCİ OLDU!