Magazin
28 Mar 2022 07:26 Son Güncelleme: 28 Mar 2022 08:50

Oscar Töreni’ne damga vuran hareket! Herkes kurgu sandı ama…

94'ncü Oscar Ödülleri'ne oyuncu Will Smith ile komedyen Chris Rock arasında yaşananlar damga vurdu. Will Smith, eşi hakkında şaka yapan Chris Rock'a sinirlendikten sonra bir anda sahneye giderek komedyeni yumrukladı. Smith'in bu sırada "Karımın adını ağzına alma" dediği duyuldu. İzleyenler bu anları şov zannetse de yaşananların gerçek olduğu belirtildi.

Sinema camiasının en önemli gecelerinden biri olarak bilinen Oscar Gecesi, bu yıl da büyük bir ilgiyle gerçekleştirildi. Törende birçok isim ödüle layık görülürken, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ise King Richard filminde büyük bir başarı gösteren Will Smith'in oldu.

TÖRENDE BÜYÜK SKANDAL

Ancak törene damga vuran olay, Will Smith ile komedyen Chris Rock arasında yaşananlar oldu. Ödül vermek için sahneye çıkan Chris Rock, Will Smith'in eşi Jada Pinkett Smith hakkında şaka yaptı. Salonun şakaya güldüğü sırada sinirlenen Will Smith sahneye koşarak, Rock'a yumruk attı.

HERKES KURGU SANDI AMA GERÇEK ÇIKTI

Oscar'ı izleyenler, bu anların şovun bir parçası olduğunu düşündü. Ancak gerçeğin öyle olmadığı çok geçmeden ortaya çıktı. Chris Rock ve reji ekibinin soğukkanlılıkla programı devam ettirdiği olayın, şovun bir parçası olmadığı belirtildi. Daha sonra sahneye gelen konuklar, bu problemi çözeceklerini aktardı.