Medya Günlüğü
13 Tem 2017 12:03 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:59

Oray Eğin geçmişi hatırlattı: Zeki Müren ile Ajda Pekkan'ın dudak dudağa öpüşmesi gibi!

Habertürk yazarı Oray Eğin, Adriana Lima-Metin Hara aşkının "promosyon aşk" olduğunu iddia edip, geçmişten bir örneğe benzetti.

Google Haberlere Abone ol
Metin Hara'nın kitabının yabancı yayınevleri tarafından yayın haklarının satın alınıp basılmasının söz konusu bile olmadığını iddia eden Oray Eğin, "Dünyaya açılmış, dünyada adını duyurmuş bir yazar değil. Ama nasıl yaptıysa Adriana Lima’yla bu promosyon aşkı tutturmuş."

ZEKİ MÜREN İLE AJDA PEKKAN'IN DUDAK DUDAĞA ÖPÜŞMESİ GİBİ!

Kurtlar Vadisi'nde Andy Garcia ve Sharon Stone'un oynadığını hatırlatıp "parayı bastırırsanız olur" diyen Oray Eğin, "Hiç lafı dolandırmadan söyleyeyim ben. Bu aşk fazlasıyla Zeki Müren’in Ajda Pekkan’la dudak dudağa öpüşmesini andırıyor" diye bitirdi yazısını...İşte Oray Eğin'in o yazısı:

BU AŞK TANIDIK GELDİ


Gazeteciler bir şey demeye çalışıyor ama lafı dolandırıyor Metin Hara’yla ilgili. Öncelikle bir konuyu açıklığa kavuşturalım: Kendi kendini guru ilan eden bu yazarın kitabı İngilizce’ye çevrilmiş ama yurtdışında yayımlanmamış. Nasıl mı oluyor? Türkiye’deki yayınevi çevirmiş ve kendisi basmış. Haklarının yurtdışından satın alındığı, kitabın yurtdışına çıktığı falan yok.Dünyaya açılmış, dünyada adını duyurmuş bir yazar değil. Ama nasıl yaptıysa Adriana Lima’yla bu promosyon aşkı tutturmuş. Bir süre sonra altında ne yattığı da çıkar. Dünyada bu işleri bağlamak artık çok kolay. Parasını bastırırsanız Andy Garcia ve Sharon Stone’u da “Kurtlar Vadisi”nde oynatırsınız.

Medya da zaten bu aşka pek ikna olmuş değil. Hiç lafı dolandırmadan söyleyeyim ben. Bu aşk fazlasıyla Zeki Müren’in Ajda Pekkan’la dudak dudağa öpüşmesini andırıyor.