Diziler
17 Ağu 2022 15:45 Son Güncelleme: 17 Ağu 2022 17:19

Öpüşme ve şiddet sahneleri rahatsız etti! Duy Beni dizisi hakkında RTÜK'e şikayet rekoru

Lisedeki zorbalıkların konu alındığı Duy Beni dizisi yayınlandığı günden beri gündemden düşmüyor. Rabia Soytürk, Berk Hakman, Ege Kökenli, Durul Bazan ve Murat Daltaban gibi isimlerin rol aldığı Duy Beni dizisi hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Dizideki öpüşme ve şiddet sahneleri yüzünden RTÜK'e şikayet yağıyor.

Rabia Soytürk, Berk Hakman, Ege Kökenli, Caner Topçu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Duy Beni dizisi gündemden düşmüyor. Star TV'de yayınlanan lise temalı yaz dizisi Duy Beni'deki hem şiddet hem de öpüşme sahneleri izleyenleri rahatsız ediyor. İddiaya göre dizi hakkında rekor şikayet geldi. 

Duy Beni daha ilk bölümünde yer alan şiddet sahneleri ve zorbalık dolu replikleri ile tepki toplamıştı. 7 bölümdür ekranda olan dizide; kolejli öğrenciler ile fakir mahallede büyüyen gençlerin hikâyesi aktarılıyor.

DUY BENİ İÇİN RTÜK'E ŞİKAYET
En Magazin'de yer alan habere göre; Duy Beni dizisindeki öpüşme sahneleri ve şiddet dolu sahneler izleyenleri rahatsız etti. Duy Beni dizisine tepki gösteren vatandaşlardan RTÜK'e, sayısız şikayet geldi.