Gündem
09 Kas 2022 18:39 Son Güncelleme: 09 Kas 2022 19:58

Öldürüp penisini kesti! Üçlü ilişki cinayetinde video ortaya çıktı

Antalya'da yaşanan 'üçlü ilişki' cinayetinden çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Üçlü ilişki sırasında E. K. (48) Alman sevgilisi N. A. G.'ye (40) sert davrandığı iddiasıyla K. D. ile (39) yaşadığı tartışmanın büyümesi sonucu K. D.'yi öldürüp penisini kesti. E. K., K. D.'nin grup seks teklif ettiğini iddia ederken "N. de ben de kabul etmedik. Ben tuvalette kusuyordum, bu sırada K. ve N. yatak odasına gitmişler, ilişkiye giriyorlardı" dedi. K. D.'nin telefonundan ise üçlü ilişki videosu çıktı.

Alman sevgilisi N. A. G. ile birlikte üçlü ilişki yaşadıkları K. D.'yi öldürüp penisini kesen, daha sonra bir parkta mezar yeri kazarken üzeri kanlı halde bulunan E. K., "Ben et doğradım, içim daraldı; biraz hava almaya çıkmıştım" demişti. Cinayetin ardından görülen duruşmada E. K., "Ertesi günü olanları N.'ye soruyordum. N. de bana, 'Merak etme kötü bir şey olmadı, biz cinsel ilişkiye girdik, K. de bizi seyretti' diyordu" dedi. E. K., "İçki içerken K., 'Almanlar grup seks yapmayı sever' diyerek üçlü ilişki teklif etti" derken kendisiyle sevgilisinin kabul etmediğini öne sürdü. N. A. G. ise K. D. ile zaman zaman üçlü ilişkiye girdiklerini anlatırken, "K. geldiğinde birlikte alkol aldık. Sonra üçlü ilişkiye girdik. Bu sırada E. odadan çıktı. K. ile ilişkiye devam ettik" dedi. N. A.G, olayın ardından eski eşiyle E.K.'nin görüştüğünü, E.K'nin N.A.G'nin eski eşine K. D'nin penisinin kesik olduğu 2 fotoğraf gönderdiğini ileri sürdü. İşte her satırıyla kan donduran olayın tüm ayrıntıları...

ÜÇLÜ İLİŞKİDE "SERT DAVRANDIN" TARTIŞMASI

Manavgat'ın Side Mahallesi'nde geçen yıl 28 Ocak tarihinde E. K. ve 3 yıldır birlikte yaşadığı Alman N. A. G, ortak arkadaşları olan K. D.'yi eve davet etti. Akşam üzeri eve gelen K. D. ile birlikte alkol alan üçlü ardından ilişkiye girdi. İlişki sırasında E. K., birlikte yaşadığı Alman sevgilisi N. A. G'ye sert ve agresif davrandığı iddiasıyla K. D ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan bıçaklı kavgada E. K., önce K. D'yi göğsünden bıçakladı, ardından cinsel organını kesti.

PARKTA MEZAR YERİ KAZDI

K. D.'nin öldüğünü anlayan E. K., N. A. G ile birlikte yakındaki markete giderek içki satın aldı. N. A. G'yi köpeklerle birlikte evden gönderen E. K., bir süre sonra cesedi hemen evin yakınında bulunan parka gömmek istedi. Parka giderek mezar yeri kazmaya başlayan E. K.'yi görenler jandarmaya kaçak kazı ihbarında bulundu. Olay yerine gelen jandarma ekiplerini gören E. K., kaçarak Side sahiline gitti. İhbarcının tarifi üzerine jandarma ekipleri, Side sahilinde E. K.'yi yürürken yakaladı. Üzeri kanlı olan E. K., jandarma görevlilerinin sorusu üzerine, "Ben et doğradım, içim daraldı; biraz hava almaya çıkmıştım" dedi.

 EVDE YAPILAN KONTROLDE ORTAYA ÇIKTI

Kimliği yanında olmayan E. K'nin davranışlarından şüphelenen jandarma ekipleri, evi kontrol etmek için geldiklerinde vahşi cinayeti ortaya çıkardı. Telefonla eve çağrılan N. A. G ile birlikte E. K., jandarma tarafından gözaltına alındı. K. D.'nin cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Jandarmada işlemleri tamamlanan E. K. ve N. A. G., adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden E. K., 'kasten öldürme' suçundan tutuklanırken, N. A. G. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın itirazı üzerine N. A. G. de 2 gün sonra 'suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' suçundan tutuklandı.

54 BIÇAK DARBESİ

Olayla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame, 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, olayın üçlü cinsel ilişki sırasında bir tartışmadan çıktığı anlatılarak, E. K.'nin K. D.'yi 34'ü öldürücü, 54 bıçak darbesiyle öldürdüğü, penisini kestiği belirtildi. İddianamede, şüpheli K. D.'nin cep telefonunda yapılan incelemede, aynı kişilerin daha önce yaşadıkları üçlü cinsel ilişkiye dair video kaydı bulunduğu belirtildi. İddianamede, E. K.'nin 'canavarca hisle kasten öldürme', N. A. G'nin de 'kasten öldürmeye iştirak' suçundan cezalandırılması talep edildi.

 "N.'KÖTÜ BİR ŞEY OLMADI' DİYORDU"

Olaya ilişkin davanın ilk duruşması Manavgat 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıklar E. K. ve N. A. G. ile birlikte sanık avukatları, hayatını kaybeden K. D.'nin yakınları katıldı. E. K., çok kıskanç olduğunu, ancak alkol aldığı zaman yaşadıklarını hatırlamadığını iddia etti. Olay günü yaşananların büyük kısmını hatırlayamadığını söyleyen sanık E. K., "N. A. G. benim dini nikahlı eşim olur. Ocak ayının 19'unda eski eşinden boşandı. Biz evlenmeyi düşünüyorduk. K. D. ile olaydan 1,5 sene önce tanışıp arkadaş olduk. Biz kendisini fotoğrafçı olarak tanıdık. Birkaç defa evimize geldi, birlikte içki içtik. İçtikten sonra ben ne yaptığımızı hatırlamıyordum. Ertesi günü olanları N.'ye soruyordum. N. de bana, 'Merak etme kötü bir şey olmadı, biz cinsel ilişkiye girdik, K. de bizi seyretti' diyordu" dedi.

"'ALMANLAR GRUP SEKS YAPMAYI SEVER' DİYEREK TEKLİF ETTİ"

Olay günü K. D.'yi yapacakları düğün için eve fotoğraf çektirmeye çağırdıklarını anlatan sanık E. K., duruşmada şunları söyledi:

"İçki içerken K., 'Almanlar grup seks yapmayı sever' diyerek üçlü ilişki teklif etti. N. de ben de kabul etmedik. Arada kopuk kopuk şeyler hatırlıyorum. Ben tuvalette kusuyordum, bu sırada K. ve N. yatak odasına gitmişler, ilişkiye giriyorlardı. N. acı içinde kıvranıyordu, 'Beni bundan kurtar' dedi. Ben odadan çıktım, bıçak alıp geldim. Tartıştık. K. bana yumruk attı. Yere düştüm, bıçak da düştü. Kavga ettik, elinden bıçağı almak için uğraşırken parmaklarım kesildi. Biz kavga ederken N. odadan çıkmıştı. Sonrasını hatırlamıyorum, penisin kesilmesini hatırlamıyorum."

'ALKOL ALINCA BİRÇOK ŞEYİ HATIRLAMIYORUM'

Mahkeme başkanının daha önceden birlikte üçlü ilişki yapıp yapmadıklarını sorması üzerine E. K., "Daha önceden üçlü ilişkimiz olmadı" dedi. Bunun üzerine mahkeme başkanının telefonunda bulunan üçlü ilişki görüntülerini sorması üzerine E. K., "Ben alkol aldığım için birçok şeyi hatırlamıyorum. Ben de bunu sonradan gördüm ve N.'ye sordum" diye cevap verdi.


"K. İLE ÜÇLÜ İLİŞKİYE GİRDİK"

Duruşmada tercüman eşliğinde ifade veren tutuklu sanık N. A. G. ise K. D. ile 2020 yılında Side sahilinde gezerken tanıştıklarını söyledi. N., K. D.'nin zaman zaman evlerine geldiğini ve üçlü ilişkiye girdiklerini anlatarak, "Olay günü E., K.'yi çağırmak için birkaç defa telefon açtı. K. önce telefona bakmadı, sonra geri aradı. K. geldiğinde birlikte alkol aldık. Sonra üçlü ilişkiye girdik. Bu sırada E. odadan çıktı. K. ile ilişkiye devam ettik" dedi.


"KORKUDAN YATAK ODASINA BİLE BAKAMADIM"

Bir süre sonra E.'nin odaya iç çamaşırı giyinik şekilde geldiğini anlatan N. A. G., ifadesinde şunları söyledi: "Bana 'odadan çık' dedi. Ben oturma odasına geçtim. E. kapıyı kapattı. Sonra E. oturma odasına geldi. Eli kanıyordu, ben pansuman yaptım. Çok alkollü olduğu için içeride ne olduğunu sormadım. Ardından markete alkol almaya gittik. Yolda giderken bana, K.'yi kastederek, 'Galiba öldü' dedi. Çok korkmuştum. E.'ye 'Bu olayla bir ilgim olmasını istemiyorum' dedim. Köpekleri de alıp evden çıkarken bana, 'K'nin çantasını da al ve denize at' dedi. Sahile doğru giderken, Almanya'daki eski eşimi aradım, durumu anlatıp ne yapmam gerektiğini sordum. Bana, 'ben bir E.'yi arayayım' dedi. E. ile görüşmüş. E. ona K.'nin penisinin kesik olduğu 2 fotoğraf göndermiş. Eski eşim bunları bana gönderdi ve 'Hemen bu resimler ve elindeki çantayla birlikte polise git' dedi. Bu sırada E. beni aradı, eve jandarmanın geldiğini ve benimle görüşmek istediklerini söyledi. Ben korkudan elimde bulunan çantayı ilk gördüğüm arabanın üstüne bıraktım ve eve gittim."

Verilen aranın ardından mahkeme heyeti, E. K.'nin tutukluluğunun devamına, N. A. G.'nin adli kontrol şartıyla tahliye edilmesine karar verip, duruşmayı erteledi.