Magazin
10 Eki 2010 11:42 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 11:42

OLAY SÖZLERE AĞIR FATURA! DEFNE SAMYELİ NE KADAR TAZMİNAT İSTEDİ?

Defne Samyeli, hakkında olumsuz açıklamalarda bulunan eşi Eren Talu'ya yüklü bir tazminat isteğiyle dava açtı

Ünlü mimarın Ayşe Arman’a verdiği röportaj boşanma sürecinde olduğu Samyeli’yi harekete geçirdi. Güzel spiker, Talu’nun cinsel yaşamına kadar anlattığı evlilik hayatının detayları yüzünden iffetinin ayaklar altına alındığını savundu.

Takvim’in haberine göre Samyeli’nin avukatı mahkemeye verdiği dilekçede; Eren Talu’nun müvekkiline yaptığı "Seni basında rezil ederim, seni şok ederim insan içine çıkamazsın" tehditlerini eyleme dönüştürdüğünü öne sürdü. Defne Samyeli, röportaj yapan Ayşe Arman ve röportajı yayımlayan gazete hakkında tazminat talebinde bulundu.

EREN TALU: KARIM BAŞKASINA AŞIK OLDU

Ünlü mimar, Hürriyet’te yer alan röportajında; Defne Samyeli’nin başkasına aşık olduğunu kendisine itiraf ettiğini öne sürmüştü. Samyeli için, "İki votka içip seviştik" gibi cinsel yaşamla ilgili ifadeler de kullanan ünlü mimar, kendisinin de yurt dışında para karşılığında seks yaptığını itiraf etmişti.

İFFETİMİ AYAK ALTINA ALDI

Ünlü spiker Talu’ya; şeref ve iffetinin ayaklar altına alındığını öne sürüp 10 bin maddi, 500 bini de manevi olmak üzere toplam 510 bin liralık dava açtı.

Eren Talu herkesi bu sözlerle şok etmişti: